Lush

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: moreka, Módosítva: 2019. február 7.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

" A Like a Virgin egy régi klasszikus modern újragondolása - néhány csavarral. Megvizsgáltuk a népszerű Ultrabland receptjét, a méhviaszt extra szűz bio olívaolajra, bio jojobaolajra, napraforgóviaszra és kandelillaviaszra cseréltük, hogy vegánként is megőrizzük az eredeti hihetetlenül tisztító erejét. A vizet is kivontuk a receptől, így szilárd tömböt kaptunk. Végül - extraként - a citrom frissítő illóolaját adtuk hozzá, melyet a mediterrán országokban arctisztítóként használnak, mivel remekül fényesít és tisztít."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

ninahf

2020. július 11.

Nagyon száraz és érzékeny bőröm van, minden este ezzel mostam az arcomat és így is 1 hónapog kitartott. A sminket nagyon szépen leszedte, nemsokára újra is veszem.
Zsíros bőrre nem tudnám ajánlani, de nekem totálisan bevált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 11.

Zsíros bőrre nem tudnám ajánlani, de nekem totálisan bevált!

domanybeatrix

2019. június 13.

Tavasszal használtam el egy korongot.
Sajnos az én bőrömnek túl sok volt, néha nehezen is tudtam leszedni az arcomról. Az illata citromos túrókrémre emlékeztetett. A márka más pucér arctisztítóját is megvettem, az jobban bevált, de lehet, hogy melegebb időben kellemesebb lett volna használni.
Az én minimálisan viselt sminkemet eltávolította.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

Tavasszal használtam el egy korongot.
Az én minimálisan viselt sminkemet eltávolította.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil