Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szegedi.regina, Módosítva: 2015. május 14.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

Epetra90

2014. december 3.

Ajándékba kaptam egyszer a vásárlásomhoz :) Nagyon elégedett voltam vele. Szépen hidratálta az ajkaimat és az íze sem volt rossz. A rúzsos megoldásnál is jobban tetszik ez a tégelyes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 3.

SmilingfullyB

2012. június 13.

Elég drága ahhoz képest, hoyg nem produkál jobb eredméynt mint egy labello. Arról nem is beszélve, hoyg ez a fémtégelyes megoldás a legkevésbé sem higiénikus. Néhány hétre lefeledkeztem róla, mikor megtaláltam már beszáradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 13.

Földes Anett

2012. február 21.

Az illata jó, viszont nagyon hamar lejön a számról, óránként kenhetném, ahhoz pedig túl drága. Egy hármaskát kap tőlem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 21.

szegedi.regina

2012. január 20.

Finom citrusillatú ajakápoló. Nagyon kellemes összetételű, cserepes, kirepedezett ajkakra tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 20.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Butter

Avokádóvaj, melyet az avokádó húsából készítenek. Az avokádóolajhoz képest elég kevés információ van az avokádóvajról, de a Lush honlap szerint egy kiváló hidratáló és emollient anyag, mely könnyen olvad, hidratálja és simává teszi a bőrt.