Lush

Ár:   3950 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   300 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Enci18, Módosítva: 2020. április 27.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

"A melengető, serkentő ánizsolaj remekül egészíti ki a finom szemű tengeri sót és az epsom-sókat, melyek fényesítik és radírozzák a bőrt, míg a friss rozmaring- és zsályaforrázat tisztít és tonizál. Használat után öblítsd le és engedd, hogy a mentolkristályok, a borsmenta és a fodormenta olajai tetőtől talpig hűvös bizsergésbe burkolják a bőröd. Mint egy varázslat utóhatása."

Egykettoharom

2021. november 7.

Nagy melegben életmentő, a finom menta bizsergetően hűsíti a testem. Annyira finom élmény, hogy függője lettem, harmadjára is megvettem a nagy méretet. Dörzsi után nagyon finom puha a bőröm tőle, de valójában a mentolossága miatt rajongom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 7.

pviviana

2021. február 24.

Lehet, nem télen kellett volna megvásárolnom, mert nyáron biztos jobban esne a hűsítő érzés, de nagyon szeretem. Jól dörzsöl, és amikor lemosom nagyon puha érzete marad a bőrömnek. Az illata is szuper. Még nem tudom, újravásárolnám-e, mert az ára számomra nem a legjobb..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 24.

Bocse

2020. május 27.

Egyszerűen imádom!!! Főleg ha reggel olyan vagyok, mint a mosott rongy, na ez felébreszt! Zuhany után pedig olyan puha a bőröm, mint a babáknak! A rozmaringos illatot pedig nagyon megszerettem! Újravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Lanie

2020. április 24.

Nyárra ez a legjobb dolog valaha, azt hogy gyorsan fogy nem tudom megerősíteni mert nem használom állandó jelleggel pontosan azért hogy kitartson, ami nálam azt jelenti hogy konkrétan több mint egy éve megvan egy flakon és csak nyáron használok belőle :) Isteni uniszex illatú, engem a Dirtyre emlékeztet amit imádok benne. Hűsít, sebes bőrre nem ajánlott, ahogy intim területekre sem, mindenhova máshova megváltás egy olyan napon amikor 6 ezer fok van odakint

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

mafalda

2020. március 1.

Érdekes állaga van egybe marad, potyog, az illata férfias..átlagos hatású testradír.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

Vitelotte

2019. november 4.

Szörnyen bosszant hogy ekkora mennyiség más termékből mindig egy hónapig kitart, ez pedig épp csak egy hetet bírt ki. Semennyire nem habosodik, se nem krémesedik, túl híg, és hiába szuper a színe ha befogja a zuhanyfüggönyt, a csempét meg mindig le kell törölgetnem utána. Fontos észben tartani hogy erősen hűsít, sebes bőrfelület esetén pedig a só csípése miatt kerülni kell. Az illata tényleg mesés, de ez kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

Captainblonde

2019. június 11.

Huh, ez aztán hűsít! Csak óvatosan vele az intim területeken! :P Szépen radíroz, és isteni illata van, imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Putrus

2019. február 7.

Az illata erősen mentolos, állagra kicsit folyós. Nem éppen az erős testradírok közé tartozik, kicsik benne a szemcsék, víz hatására hamar felolvadnak. Valóban simább utána a bőr. Viszont a hatása a bőrre nagyon hűsítő, nem ajánlom hideg/téli időszakban használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.