Lush

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dhewilgirl, Módosítva: 2019. október 2.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

"Magas feszültségű mosoly a tengeri só, a citrombalzsam és a frissítő bergamottolaj segítségével. Az ábécéfű tökéletesen illik a fogaidhoz, és kivilágítja a szád. Fájdalomcsillapító hatása segít a fogfájáson és kellemesen bizsergeti a nyelved. Ints búcsút a fájdalomnak és villants gyöngyházfényű mosolyt ezzel az édesen friss fogkrémzselével."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

bibi24

2020. augusztus 26.

Nemrég olvastam, hogy a Lush hamarosan megszünteti a terméket, így szerencsés vagyok, hogy pont megvettem :D
Elsőre fura volt a zselés állag, de szerencsére fogmosás közben nem zavaró, teljesen úgy működik, mint a többi fogkrém. Nagyon tetszik a citromos illata, és az egész fürdőszobának kellemes illatot ad. Fehérítő hatása nincs, de jól tisztít, nem habzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Sziporka88

2020. április 1.

Nemrég kezdtem el használni ezt a zselé fogkrémet. Nagyon fincsi az íze, tisztítani is szépen tisztít (fehérítő hatása nincs). Vegán, ami plusz pont nálam. :) Könnyen ki lehet merni a dobozkából.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 1.