Lush

Ár:   2450 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pityepotya, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. április 27.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

"Kímélő ajakradír, amely nemcsak ízében emlékeztet a mentolos cukorra. Cserepes ajkaidat varázsold mentolos csokis ajkakká: a melengető borsmenta és az édes vanília kombinációja valódi cukorkristályokkal jó szolgálatot tesz az ajkaidnak (és az ízlelőbimbóidnak), tökéletesen előkészítve szádat a rúzs sima felvitelére. Amint finoman az ajkadra dörzsölöd a Mint Julips ajakradírt, azonnal érezni fogod az élénkítő borsmentaolaj bizsergető hatását, míg a cukorkristályok leradírozzák az elhalt hámsejteket."

kannus

2021. március 19.

Nah ez az a LUSH termék, aminek a megvásárlása nagyooon sokat váratott magára. Már régebben kiszúrtam ezeket az ajakradírokat, de úgy voltam vele én bizony nem adok 2500 ft-ot egy kis tégely kristálycukorért! xD Jó magyar módjára gondoltam majd csinálok magamnak itthon. :D Hát nem csináltam! :') Szóval a karácsony utáni leárazáskor mégiscsak vettem magamnak, és azt kell mondjam így féláron már abszolút megéri! Jelenleg ez a mentolos mint julips van, meg egy toffee-apple, de előbbit jobban szeretem! A mentol extrán felpezsdíti az ajkakat, igazán frissítő érzés használni és a picike tégely is baromi lassan fogy, szóval azt mondom jó vétel volt! De a teljes ár miatt 1 csillagot le kell vonjak! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

Soly77

2020. október 1.

De gyártják!!!!, tegnap vettem és nem a kifutó termékek között találtam hanem ahol a többit. Sosem gondoltam volna hogy ilyenért pénzt adok... viszont hogy én otthon kutyulgassak olaj, cukor, méz aztán ami megmarad iderakjam oda rakjam majd kidobjam... nekem ez sajnos nem való... tény hogy elő lehet állítani de nekem ez így sokkal kényelmesebb... a hatása fantasztikus a mentolos utóérzet és a bizsergés na és a pihe puha száj... nagy kedvencem lesz sokáig úgy érzem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 1.

Viva777

2020. január 25.

Én imádom ezt az ajakradírt. Szépen hidratál, finom és meg duzzad tőle a szám egy kis időre. De egy szelfire tuti! 😁

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

mafalda

2019. május 25.

Még féláron vettem, az íze miatt hezitáltam, de nem bántam meg, imádom! 😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Még féláron vettem, az íze miatt hezitáltam, de nem bántam meg, imádom! 😍

csFanni24

2019. január 4.

Nagyon jól csinálja amit kell. Fincsi az íze, úgyhogy külön öröm :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

Nagyon jól csinálja amit kell. Fincsi az íze, úgyhogy külön öröm :)

CandyCurses

2017. június 23.

Mint minden más Lush ajakradír, ez is szépen teszi a dolgát. Nagyon finom After Eight íze van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Vanda234

2017. május 10.

Ajándekba kaptam ❤
Nagyon jooo

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 10.

Ajándekba kaptam ❤
Nagyon jooo

BKinga

2017. február 12.

Imádom az illatát, frissítő vele bedörzsölni a kiszáradt számat, utána érezhetően felpezsdül a vérkeringés. Ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

brethalia

2017. január 11.

Sajnos későn kaptam észbe, hogy az íz, amire emlékeztet, az bizony az After Eight csoki, azt pedig nem szeretem. :D Ettől függetlenül eleszegetem, szeretem használni.

Szépen radíroz, nagyon jó puhák lesznek utána az ajkak. Szeretem használni, lehet, hogy újraveszem (őt, vagy valamelyik testvérét) a későbbiekben, de egyszerűen nem tudok 3 csillagnál többet adni, mert a józan énem mindig figyelmeztet rá, hogy ez csak ízesített cukor... Fillérekből megvalósítható egy hasonló ajakradír, pl. méz és kristálycukor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

hanami21

2016. május 25.

Régebben próbálkoztam házi készítésű ajakradírokkal, de nekem mindig elolvadt benne a cukor, így nem volt mi radírozzon.
Ez viszont nagyon bevált, kellemes illatú, jól radíroz. Heti egyszer használom csak, így szerintem az árát is megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

Hidratálók: Sucrose, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.