Lush

Ár:   2450 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pityepotya, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. április 27.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

"Kímélő ajakradír, amely nemcsak ízében emlékeztet a mentolos cukorra. Cserepes ajkaidat varázsold mentolos csokis ajkakká: a melengető borsmenta és az édes vanília kombinációja valódi cukorkristályokkal jó szolgálatot tesz az ajkaidnak (és az ízlelőbimbóidnak), tökéletesen előkészítve szádat a rúzs sima felvitelére. Amint finoman az ajkadra dörzsölöd a Mint Julips ajakradírt, azonnal érezni fogod az élénkítő borsmentaolaj bizsergető hatását, míg a cukorkristályok leradírozzák az elhalt hámsejteket."

mafalda

2019. május 25.

Még féláron vettem, az íze miatt hezitáltam, de nem bántam meg, imádom! 😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Még féláron vettem, az íze miatt hezitáltam, de nem bántam meg, imádom! 😍

csFanni24

2019. január 4.

Nagyon jól csinálja amit kell. Fincsi az íze, úgyhogy külön öröm :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

Nagyon jól csinálja amit kell. Fincsi az íze, úgyhogy külön öröm :)

CandyCurses

2017. június 23.

Mint minden más Lush ajakradír, ez is szépen teszi a dolgát. Nagyon finom After Eight íze van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Vanda234

2017. május 10.

Ajándekba kaptam ❤
Nagyon jooo

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 10.

Ajándekba kaptam ❤
Nagyon jooo

BKinga

2017. február 12.

Imádom az illatát, frissítő vele bedörzsölni a kiszáradt számat, utána érezhetően felpezsdül a vérkeringés. Ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

brethalia

2017. január 11.

Sajnos későn kaptam észbe, hogy az íz, amire emlékeztet, az bizony az After Eight csoki, azt pedig nem szeretem. :D Ettől függetlenül eleszegetem, szeretem használni.

Szépen radíroz, nagyon jó puhák lesznek utána az ajkak. Szeretem használni, lehet, hogy újraveszem (őt, vagy valamelyik testvérét) a későbbiekben, de egyszerűen nem tudok 3 csillagnál többet adni, mert a józan énem mindig figyelmeztet rá, hogy ez csak ízesített cukor... Fillérekből megvalósítható egy hasonló ajakradír, pl. méz és kristálycukor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

hanami21

2016. május 25.

Régebben próbálkoztam házi készítésű ajakradírokkal, de nekem mindig elolvadt benne a cukor, így nem volt mi radírozzon.
Ez viszont nagyon bevált, kellemes illatú, jól radíroz. Heti egyszer használom csak, így szerintem az árát is megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

Zsannus

2016. április 12.

Nem vagyok pesti, de a glamour-napok keretében feljtaztam pestre a westend-be. Az listám élén szerepelt a lush-bolt (bár nem volt kupon hozzá). A neten kinéztem a popcorn-változatot, de a boltban megszagolva biztos voltam benne, hogy nem azt teszem a kosárkámba, hanem ezt a fincsi mentolos ajakradírt.
Nekem csak pozitív tapasztalataim vannak, szépen radíroz, pihe-puha ajkak..Imádom!! Minden másnap használom, és utána a lush "honey trap" ajakápolóval kenem be a szám. Verhetetlen páros. MUSTHAVE darabok!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

ritabokros

2015. október 8.

A valentin napi különkiadás volt meg nekem ajakradírból, de idő előtt megromlott, ezért kicserélték nekem a lányok. Erre esett a választásom és szuper. Kellemes, hűvös érzés marad utána az ajkaimon, szuper puhák lesznek, és az íze is jó. Egyedüli problémám ugyanaz, mint az összes többivel: nehéz használni, elég macerás, út közben nem is lehet. Ha erre kitalálnának valamit 5/5, addig csak 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 8.

barbi_kusz

2014. február 25.

nem azt mondom, hogy csodaszer, meg picit magas is az ára - bár szerintem sokáig elég, én pl nem használom napi szinten -, de nekem jobban bejött, mint a házilag kutyult dolgok, a fogkefével átsikálom az ajkam vagy bármi, hidratálást viszont nem vettem észre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 25.

Hidratálók: Sucrose, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.