Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2015. május 13.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

2013-as anyáknapi limitált kiadású termék.

A Mumkin a vizet szép rózsaszínűre festi, és az egész fürdőszobát édes málnaillattal tölti be.

Hoagirl

2014. április 22.

Egyáltalán nem érzem benne a málna illatot, én inkább csak egy tömény és erősen nagymamás rózsaillatot vélek felfedezni benne. Sajnálom, mert nagy reményeket fűztem hozzá, de ez az illat nekem nagyon nem bejövős. Viszont - hogy ne csak a rossz dolgot emeljem ki- nagyon szép színű lesz tőle a víz és szép nagy hab képződik, pedig én mindig felesben használom a Lush termékeit. Közepesre tudom értékelni Mumkin-pumpkint. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 22.

agi.greendaygirl

2013. szeptember 9.

édeskés, kicsit tényleg a málnára emlékeztető, gyenge illata van. Szép rózsaszín lesz tőle a víz. Jól habzik, de hamar "lelohad" a hab sajnos :/ Nem szárítja különösebben a bőrt. A szeme vmi csoki szerű cuccból van :D Mókás, kicsit azért alulmúlta az elvárásaimat, nem igazán érte meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

Yndre

2013. április 17.

Tényleg rendkívül finom, édes illata van. Nem az a tipikus fanyar Lush illat, hanem édes csokis-málnás habrengetegben fürdőzhetünk. Jó kis cukiság sok habbal és nem szárította a bőrömet. Nekem nagyon tetszett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 17.