Lush

Ár:   2450 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2017. szeptember 26.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Pattogatott kukorica illatú, sós és édes ajakradír, finoman eltávolítja az elhalt hámsejteket.

vajdalilla22

2018. március 17.

Nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

Nagyon jó!

annabanana

2018. március 17.

Első Lush termékem és nagyon-nagyon szerettem!!! <3 Hát most, hogy visszavonják, talán már fölösleges írnom :D Kivéve ha az emberek lelkesedése miatt mégis maradna. Csak azt sajnálom, hogy felvitték az árát, viszont tényleg elég egy évig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

orchidea8627

2018. január 25.

Mégis miért szüntette ezt meg a Lush?
A legjobb ajakradírjuk, édeskés-sós ízzel.
Az előző kis tégelyem egy évig volt pont elég, szerencsére most még le tudtam csapni egy utolsóra féláron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

Mégis miért szüntette ezt meg a Lush?
A legjobb ajakradírjuk, édeskés-sós ízzel.

kecskesszuszu17

2017. november 23.

Imádom az illatát, és nagyon sokat segít a száraz ajkaimon, ha ezt használom és utána egy ajakbalzsamot, akkor rendben is van. Nem olcsó, de nagyon kevés elég belőle egyszerre, így sokáig bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

LBarbie

2017. november 6.

Nagyon szeretem. A szám általában száraz, de ez sokat segített. Heti 1-2x használom. Az ára soknak tűnhet, de nagyon sokáig elég, így megéri. Az összetevők jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Lushlife

2017. szeptember 24.

Imadom ezt a termeket, az ize es az illata isteni:) az ara nem kellemes de nem birtam ellenallni ennek a kis csodanak. Egyertelmuen nem egy must have termekrol beszelunk de szerintem szepen belehet illeszteni a napi rutinba es hasznalat utan puha lesz a szam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Lillie

2017. június 2.

Praktikus kis egyszerű csomagolása van és nagyon kellemes illata plusz még jó sokáig elég is. Tudom, hogy ajakradírt én is össze tudnék dobni itthon de még nem szántam el rá magam ráadásul azt gondolom max 1-2 hétig tudnám használni a szavatossága miatt. Így marad inkább a lushos változat. Imádom :) ki fogom próbálni a többi ízt is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

deezsina

2017. május 9.

Nagyon sokáig elég, tényleg nagyon jó érzés használni, emellett jó szórakozás is, mivel az illata és az íze is szuper. Rúzsozás előtt kifejezetten ajánlatos használni, de ha nem teszünk rá később semmit, az is jó, mert serkenti a vérkeringést az ajakban, amitől kicsit élénkebb színe lesz, ami iáltalában tök jól néz ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

pont

2017. április 15.

nem igazán terveztem közel 3000 forintért ajakradírt venni, dehát elcsábultam rá - és nem bántam meg! nem mondom, hogy csodaszer vagy hogy nem lehetne mással helyettesíteni, de az a helyzet, hogy egyszerűen imádom használni. néha tényleg kell a fizikai radírozás a számnak, annyira ki tud cserepesedni, ez a kis cucc pedig szépen leszedi róla, amit kell, persze jó ajakápoló muszáj mellé. az illata valami fantasztikus, napi 2x használom, de elég lassan fogy, szóval jó sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

Slushy

2017. március 18.

Hogy ennek milyen csodás süti illata van! 😀 és az ajkaim is puhák lesznek a használata után. Nagyon sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

Hidratálók: Sucrose, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.