Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dhewilgirl, Módosítva: 2020. július 27.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

2019-es halloweeni limitált kiadás

"Köszönj el a nyártól és túrd elő a melegítőalsót a fiók mélyéről, mert megérkezett az ősz. Mielőtt engednél a forró latte csábításának, válaszd ezt az ellenállhatatlan ajakradírt, tele édes és fűszeres ízekkel.
Mint egy szelet frissen sütött tökös rétes - a szegfűszegolaj, a gyömbér-oleorezin és a fahéjpor keveréke megvédi az ajkaid a hűvös őszi szelektől. A porcukor gyengéden fényesíti és radírozza az ajkad, a sütőtökvaj és a jojobaolaj pedig lágyít és nyugtat, ha az egész évszakot összebújva szeretnétek tölteni. Gyerünk, fűszerezd meg az őszt!"

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Hugee93

2020. május 25.

Imádom, az ízét nem, így lemosom, de egy kis csodatermék. Egész télen használtam, pár naponta ahogy épp eszembejutott, a rúzsok utána (főleg a mattok) tökéletesek voltak. Sok a termék, hiába tűnik kicsinek, olyan mintha nem is használtam volna belőle, pedig.. abszolút megér egy próbát, ajánlom! A csomagolása külön értékelendő a minősége miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Esztii78

2020. március 15.

Jól radíroz, hidratál de furcsa íze van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 15.

Jól radíroz, hidratál de furcsa íze van.

babolka

2020. március 6.

Finom, jól radíroz :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

Finom, jól radíroz :)

mafalda

2019. december 22.

Szeretem ezeket a radírokat, sütőtök érződik ki belőlle, én gyömbért nem fedeztem fel se más fűszert. A hatása mindnek 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.