Lush

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dhewilgirl, Módosítva: 2019. október 8.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók

"Egy tökéletes ajándék az egész családnak. A hagyományos családi recept alapján készült hajbalzsam pompásan ápolja a hajat és a fejbőrt is. Lágyítsd és erősítsd meg tincseid a hidratáló avokádó- és mandulaolajjal, majd engedd, hogy a kókuszolaj ragyogóvá tegye hajkoronád. Hajstruktúrádtól függően dolgozz el egy kicsit - vagy egy kicsit többet - a tenyeredben, majd vidd fel nedves vagy száraz hajra a hajformázáshoz. Használd nedves vagy száraz hajon hajformázáshoz, kigubancoláshoz, a lágyság és a ragyogás megőrzéséhez és természetes fürtjeid szépségének megőrzéséhez. A fejbőrödbe is masszírozhatod, ha egy csepp extra hidratálásra van szükséged, hiszen a ricinusolaj nyugtatja a bőrt és segíti a hajszálak természetes növekedését. A fair trade sheavaj hidratálja a hajad, a vanília és a tonka pedig olyan ínycsiklandó hatást kelt, hogy tutira többet akarsz majd. Állj két lábbal a földön és ünnepeld a jó haj napját!"

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Lenaszandra

2021. július 1.

Extra száraz,szőkített,fakó,vastag vastag szálú hajam van. A Super Milk mellé vettem,h megzabolázzam a kiálló babahajszálakat. Szuperklassz! Az illata bombasztikus és nem nehezíti el a hajam,nem zsírosít.Friss,puha, hidratált és fényes lesz a hajam tőle. Nagy cimboráim lesznek úgy érzem a Super Milk-el együtt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 1.