Lush

Ár:   990 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2021. február 9.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Egyéb

"Ha szeretnéd utazáskor becsomagolni csupasz samponkorongodat, akkor ez a kis kerek doboz tökéletesen megóvja az erényét (és szárazon tartja). Ha már használtál samponkorongot, akkor tudod, milyen sokáig tart. Még tovább fog tartani, ha hagyod teljesen megszáradni, mielőtt beletennéd a dobozba; így olyan tartós és szilárd marad, amennyire csak lehet."

Lina14

2021. január 6.

Nekem nem igazán sikerült megbarátkozni vele, sajnos beleragad a szilárd sampon, nem tudom belőle kiszedni, de ezt még kitapasztalom hogyan tudom megoldani. Ha ettől eltekintünk, teljesen okés a felépítése, az anyaga is erős, csak még szokom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.