Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dhewilgirl, Módosítva: 2020. április 6.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

2019-es karácsonyi limitált kiadás

"Szereted a narancsot, a pezsgést és a szappanokat? Egy Satsuma mindig jól mutat a karácsonyfa alatt. Ez a tangerinnel és brazil narancsolajjal teli meglepetés frissíti a bőrt, a vidám bergamott pedig garantáltan felébreszt. Ha teleetted magad csokival és cukorkával, fogd ezt a gyümölcsös szappant és kapcsold ki magad."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia