Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2015. május 13.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

A 2013-as karácsonyi kollekció része.

"Ez a fürdőgolyó az eredeti Lush boltot ábrázolja, mely Poole-ban, a High Street 29 ½. szám alatt található. Számunkra ez az igazi Mikuláskuckó. A fürdőbomba illata vetekszik azzal, ami a boltban uralkodik.

Az ilang-ilang elbűvölő illata mindenkit jókedvre hangol. A fürdővíz vidám élénknarancsra vált, és még a miniatűr Télapó is előbújik, aki a házikó belsejében rejtőzik."

vivuss87

2014. november 24.

Hát ez valami borzasztó... Illata tipikus Lush illat, amit imádok. A kádba dobva max 2 perc alatt szétpezsgi magát... A belőle kiáramló narancsos szín befogta a bőröm, és a kádat is. Nem sokáig ücsörögtem benne, de sokáig kellett teafás szappannal sikálni, hogy lejöjjön a szín. Nekem kicsit morbid ez a szín, amit a víz kap, kicsit olyan mintha egy gulyáslevesben vagy halászlében ücsörögtem volna... :D Hidratáló hatása az abszolút nulla. Nekem ez hatalmas csalódás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 24.

Yndre

2013. október 24.

A fürdőgolyónak a leírás alapján ilang-ilang illata van, ami jellegzetesen a Lush üzletekből kiáramló illat. Szerintem inkább fűszeres-narancsos aromája van ami tényleg nagyon ünnepi, szegfűszeggel megtűzdelt narancsra emlékeztet. Nagyon kellemes, pont megfelelő intenzitású, nem túl émelyítő, de rendesen érezhető még fürdés után is a bőrön. Ez a Télapó dolog nagyon izgatta a fantáziámat, szét is akartam szedni a házikót fürdés előtt, de végül inkább nem tettem és a fürdővízre bíztam a szétolvadást. Sajnos semmilyen alak sem tűnt fel előttem, csak valamilyen piros hab jött ki belőle. Szerintem nem is volt Télapó benne csak piros fürdőgolyó darabka. Azt hittem valami olyasmi lesz mint húsvétkor a nagy Lush húsvéti tojás amelyben kézzelfoghatóan van egy másik tojás is. De ez nem ilyen... Egyébként nagyon szép bóléra emlékezettető narancssárgára színezi a vizet. Apró aranyport is tartalmaz, amelyek szépen örvénylenek a kádban. Egy kicsit hiányolom, hogy nem igazán hidratált, bár nem is szárította a bőröm. Viszont a kádat kissé befogta, de nem drasztikusan, a víz leengedése után egy kis tisztítószeres papírtörlővel áttörölve könnyedén lejött. Összességében tetszett, de nem volt olyan extra. A illatát leszámítva középszerű, ráadásul az ára elég sokat levesz az értékéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 24.