Lush

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ninahf, Módosítva: 2019. november 13.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

2019-es karácsonyi limitált kiadás

"A harangalakú tusfürdőzselé könnyű, virágos, törékeny illata a karácsonyi napok varázslatát idézi. Engedd, hogy a lime harangozzon a rosszkedvnek, a tömjén pedig a lelkedig hatoljon. A vitamindús feketeszezámmag-tej és a bőrlágyító karragén gyengéden tisztítja a bőrt, ha meleg vízzel pompás habot képzel a zseléből."

Viva777

2020. január 25.

Nekem ez a megoldás annyira nem tetszik. Illata, állaga egyébként jó, de én nem tudom jól hasznosítani, nekem darabokra is jött. Akcióban vettem, de tuti. Em vennem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

deezsina

2020. január 6.

Kb a tusolózselé a kedvenc lush termékem, rengeteg illatot kipróbáltam már, ezt most az ünnepek utáni féláras akcióban szereztem be. Ugyanúgy, ahogy a többi (kivéve talán a santa's belly-t) ez is szuperül puha bőrt és jó illatot hagy maga után,nem szükséges testápoló vagy bármi egyéb használata. A formája ennek a zselének picit fura, a harang széle az első tusolásnál lejött, de jól egyben tartható lesz ezután.
Annyi fura hatást érzek, hogy a lábszáram picit viszket mostanában, persze ez lehet a hideg idő eredménye, de ott mindenképp hidratálást igényel.
Az illata tényleg sajátos, de hát azt a boltban meg lehet nézni, ha nem tetszik, nem veszi meg az ember :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

Mesilla

2019. november 26.

Egészen érdekes vele tusolni. Ez az első tusolózselém, úgyhogy újdonságként hatott, hogy egy fura, puha és csúszós tapintású cuccal kell lefürdenem, de nagyon jól kezelhető, szerinetm kevesebb vízzel is beéri, mint a szappan, nem kell annyit vizezni. Az illatát bár virágosnak írja, engem valamiért emlékeztet az Othello szőlőre, amit imádok, úgyhogy ezért plusz pont jár. Egyébként jól tisztít, tényleg mintha rendes szappannal mosakodnék, de nem szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 26.

eszti0607

2019. november 22.

Nagyon érdekes az állaga, de nekem tetszik. Jól tisztít és könnyen használható. Hasonló egy szappanhoz a használata víz alá kell tenni és az egész zselével az egész testet bekenni vagy úgyis működik hogy kis vizet engedek rá és a lé ami van a dobozban azt magamraöntöm, mint egy tusfürdő, mindkét módszerrel ugyanolyan jól habzik . Csak az illata miatt adok rá 3 csillagot és emiatt nem is fogom újravenni, de szerintem más tusfürdőzselével még fogok kísérletezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.