Lush

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ninahf, Módosítva: 2020. május 21.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

2019-es karácsonyi limitált kiadás

"Ne félj a téli zimankótól - ez a pompás testápoló a te oldaladon áll! Könnyű krém, tele mandulával; mandulatej, fair trade mandolaolaj és édes illatú mandula-illóolaj. Egy kis rózsavíz, kellemes benzoé és gyengéd szantálfa oltja téli bőröd szomját. Az első havazást idéző élmény, marcipánillatú mágia. Kend be magad tetőtől talpig."

Lanie

2020. április 24.

Ez a tipikus felemás termék, amiről jót és rosszat is tudok mondani. Rossz nekem az émelyítő marcipán illat, de jó, hogy nagyjából olyan vaskos krém mint a natúr Nivea, hidratál az már egyszer biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

Boudica

2020. március 24.

Kellemes testápoló, viszonylag jól ápol és az illata is nagyon finom, szépen fakul. Kicsit zsíros, így viszonylag lassan szívódik be, de ez nem annyira zavaró. Nem lett a kedvencem, de örülök, hogy kipróbáltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 24.

mafalda

2019. december 22.

Nem jött be sajnos, egy tipikus ragacsos lassan beszívódó ruhára tapadós "régi" hatású testápoló. Az illata meg már olyan édes, hogy kb. csak azért nem repülnek rám a bogarak mert tél van, de még kabáton keresztül is cukorszirup "szagom" van. A bőrömet sem táplálja olyan jól mint kellene, nekem más márkák testápolói jobban bejöttek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.