Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

A 2013-as Halloween kollekció része.

"Ez a kormos képű figura egy csapásra aranyszínű, csillámokkal teli fürdőt varázsol köréd.
A Soot Ball kinézete ijesztőnek tűnhet, de ne aggódj, a szíve aranyból van. Vagyis inkább a belseje, mert aranyszínű csillámmal töltöttük meg, amitől a fürdővized csillámlóan örvénylő folyékony arannyá változik. A vízpárával felszálló tömjén megnyugtatja az elmét, míg a tonkabab égetettkaramell-illata a szantálfa földes árnyalatával kiegészülve édesen fűszeres illattal tölti meg a fürdőszobád."

vivuss87

2013. november 18.

Borzasztóan tetszett, mikor megláttam, kb 10 percig vigyorogtam rajta :) de mikor a kádba dobtam, csalódott lettem. Szörnyen megfogja a kádat, alig csillog (nekem) viszont az illata jó, és annyira ronda hogy már szééép :) tuti nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

zsannasko

2013. november 12.

Nagyon aranyos kis figura. Az aranyporos megoldás nagyon tetszett, de az illata nem nyűgözött le. És csatlakozom, tényleg ráfér a kádra egy alapos tisztítás utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

Yndre

2013. október 24.

Nagyon jópofa ez a fekete fürdőgolyó, de csak óvatosan vele, mert elképesztő kádtakarítás következik a használata után, ugyanis konkrétan koromfeketére fogja be a fürdőkádat. Egyébként kellemes, de nem túl extra fürdőgolyó. Az illata édes fűszeres-tömjénes. Miután leolvad a fekete "korom" előtűnik az aranyszínű közepe amitől mutatós aranypor lepi be a fürdővizet. De összességében sárszínű lesz, nem túl guszta. Ha nem veszem figyelembe a koszt amit maga után hagy még akkor is csak 3-as.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 24.