Lush

Ár:   3290 Ft és 10 690 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   100 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Elfi, Módosítva: 2022. május 19.

Ár:   3290 Ft és 10 690 Ft
Kiszerelés:   100 ml és 500 ml
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

"Kezdd az íd reggelét néhány datolyával - a zuhany alatt! Ez a hosszan tartó illat 25% bőrpuhító datolyasziruppal, aromás vaníliával és édes szantálfával készül. Dörzsöld be az egész tested (és a hajad) ezzel a hidratáló, enyhén habzó tusfürdővel, majd öblítsd le."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Laurencia

2023. október 21.

Az idei karácsonyi limitált kollekció szinte mindegyik nagyobb márkánál egy nagy kalap lótúró.A mély, fűszeres, testes illatok úgy látszik nem mennek át a vásárlóerőt képviselők rendszerén, így mindenféle cuki gyümölcsökkel és rózsaszín gólyórágó ihletéssel próbálják a karácsony szellemét megidézni ami viszont az én rendszeremen nem megy át, így nem is vettem semmit.
(Fénypontjaim az elmúlt évekből: Lush/Jolly, Roasted Chestnut on an open fire, Apple Body Cream, Snowcake.
Yves Rocher/Orange Cacao
TBS/Spiced Vanilla, Candied Ginger, Frosted Plum, Spiced Apple, Spiced Orange itt van a legnagyobb mélyrepülés az utóbbi 4-5 évben, szégyelld magad L'Oreal.)

A Sticky dates is limitált darabnak indult de annyira közkedvelt lett, hogy beemelte a Lush az állandó sortimentbe és ez nagyon jó döntésnek bizonyult.A Közel-Kelet egyik legjobb édességét a datolya pudingot próbálja illatba menifesztálni és teljes sikerrel jár ezen az úton.Mèly, fűszeres, égett karamelles, ragadós, cukorbomba és amennyire nem szeretem parfümben az ilyesmit (hello Angel örök kivétel mindenek felett) itt ódàkat tudnék zengeni, hogy mennyire jól sikerült darab ez.
Példás INCI, nem szárít, nem allergén, nem komedogén testen alkalmazva, nem is várok többet egy tusfürdőtől egy ködös október végi esti pancsikálás alatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. október 21.

Yves Rocher/Orange Cacao

Zsuzsi216

2023. október 13.

Ez egy isteni őszi/téli tusfürdő. Mennyei édes, szirupos, karamellás, édes és mély illata van. Tökéletesen illik a szezonhoz.
Engem nem szárít.
Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 13.

Engem nem szárít.
Nagyon ajánlom!

Mancsoska

2023. március 3.

Párszor már megfogadtam, hogy nem fogok több Lush tusfürdőt kipróbálni, mert általában viszkettem tőle és a drága termék végül kézmosónak lett elhasználva, de szerencsére ezzel ilyen probléma nem lépett elő. Nagyon finom, édes illata van, kicsit karamellás szerintem. Felöltözésig érzem az illatát, utána nem bánom, hogy elillan, így nem vetélkedik a parfümjeimmel. Nem sok kell belőle, nagyon sűrű és szuperül felhabzik. A legkisebb kiszerelést vettem belőle, de be fogok ruházni a fél literesre is, mert fantasztikus az illata. Örülnék, ha lenne belőle testpermet/testápoló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 3.

Lanie

2023. január 21.

Örülök hogy kipróbáltam de nagyon hangulatfüggő hogy mikor használom, kissé tolakodó/sűrű az illata, nem minden nap bírom magamon elviselni. Az állaga csodás koncentrált szirup, sokkal könnyebb eloszlatni és sokkal kevesebb kell belőle mint az olcsó vizes tusfürdőkből.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 21.

rose

2022. december 29.

Édes karamell és datolya, nekem ez már egy kicsit fojtogató, de értem, miért szeretik annyian. Mintát használtam belőle, minőségre hozza a szokásosat, de nem venném meg teljes kiszerelésben. Az illata nekem sem volt tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 29.

slytherclaw

2022. június 5.

Isteni illata van, mámorítóan édes datolya és vanília. Sűrű, már-már géles állaga van, emiatt elég takarékosan lehet vele bánni. Sajnos rajtam nem marad meg sokáig az illata, de zuhanyzás közben csodálatos.
Kár, hogy csak limitált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 5.

Kár, hogy csak limitált.