Lush

Ár:   2450 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hoagirl, Módosítva: 2017. november 26.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

"A porcukor abban a pillanatban megédesíti a napod, ahogy eléri az ízlelőbimbóidat. Ez az ínycsiklandó szájradír megpuhítja a legszárazabb téli ajkakat is, hogy kedvedre mókázhass... édesen cuppanós. Élvezd a frissen szedett feketeribizli és az édes vadnarancsolaj gyümölcsös ízeit, ahogy a vibráló bíborszín lassan elhalványul. Itt az idő hogy a saját kezedbe vedd az irányítást - mutasd meg, mit tudsz!"

Mona29

2018. június 4.

Nagyon szerettük a gyerekekkel. Télen mindig csúnyán kiszáradt a szájuk és ezt mindig örömmel használták. Az íze szuper. Nagyon jól radíroz. Nem olcsó, de nagyon sokáig elég, mivel kevés is elég belőle. Sajnálom, hogy már nincs ilyen ízben. Biztos, hogy más ízben, de újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 4.

Momo0210

2018. április 5.

Nagyon szeretem a terméket. Tökéletesen ápoltá tezsi az ajkakat. Finom az izé és az illata is isteni. Talán kissé drága az ára de szerintem megéri .:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 5.

DorothyHK

2018. március 12.

Egyik legkedvesebb lush termékem. Sajnos az első tégelyem valahogyan elvesztettem, így egy évet kellett várnom az újabb forgalmazásáig. Időközben kipróbáltam a the kiss és a honey ajakradírokat de egyik sem ért fel ezzel - legalábbis az ízét tekintve.
Valóban szép puha ajkakat varázsol. Én leginkább tartós rúzsok viselése után használom, ugyanis nagyon szépen lehozza a még fent maradt réteget amit sminklemosóval egyébként nem lenne olyan egyszerű eltávolítani. Nagyon finom, cukorka íze van - nehéz ellenállni de igyszekszem inkább vízzel eltávolítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

ancsi97

2018. február 25.

Nagyon jó illata van,finom cukros ize(bár én sose nyalom le,inkább lemosom) én annyira nem érzem a hatását,csak részben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

Lushlife

2018. január 17.

50%os kedvezménnyel vettem meg hogy kiprobaljam mivel mar regebb ota szemeztem vele es jol dontottem, baromi finom illata van es nagyon puha lesz tole a szam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.

mafalda

2017. november 19.

Imádoooom!!!!
Édes, finom, szilvás nyalánkság! 😀
Pihe puha lesz a szám tőle, sokáig kitart egy tégely.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

Imádoooom!!!!
Édes, finom, szilvás nyalánkság! 😀
Pihe puha lesz a szám tőle, sokáig kitart egy tégely.

hemettidia0

Korcsoport: < 18
2017. január 26.

Extra edes illata es ite van szinte mar emelyito. De ajakradirozashoz teljesen bevalt, egy kicsit draggalom mint minden Lush termeket

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 26.

reku0304

2017. január 8.

Nagyon szeretem a matt rúzsaim előtt használni, mert egyenletessé teszi az ajkaim felszínét. Ahogy érzékelem nagyon sokáig elég lesz, külön tetszik, hogy öntartósító, így nem fog hamar rámromlani. :)
Az ízét imádom, de eleinte nagyon furcsa volt, hogy le lehet nyalogatni (sőt még most is az), ezért inkább lemosom a számrül a maradékot.
A-1 csillag nálam sem a terméknek jár, hanem az áráért (meg azért, mert ha a Lushba megyek nyilván nem csak egy cuccot veszek :(( )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

casa17

2017. január 3.

Imádom! Az illata, az íze ❤ nem gondoltam hogy ilyen jó lehet egy ajakradír,igaz, eddig csak sk-kat használtam...
Az enyém abszolút nem csillámos mint ahogy más írta...
A -1 csillag az árának jár...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Az enyém abszolút nem csillámos mint ahogy más írta...
A -1 csillag az árának jár...

CandyCurses

2016. december 10.

Nyam-nyam! Olyan íze van, mint gyerekkoromban a "gömbölyű rágónak"! A többi radírjukat is használtam, ezt nem tudom csak úgy lemosni, muszáj lenyalni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

Hidratálók: Sucrose, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.