Lush

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Doro, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

"A lédús és vidám mandarinolajok illata földöntúli illatélményben részesítenek és ahogy megismered a szappan különböző rétegeit, úgy bukkansz rá a tápláló murumuruvajra és a selymes bio tofura is. Olyan tiszta leszel tőle, mint a tavaszi napsugár."

brigitta001

2016. november 18.

Hatalmas csalódás. A boltban nagyon tetszett, mert élénk színű és finom narancsos illata van. Picit furcsa volt, hogy milyen pici darab is milyen nehéz (és ezért drága is) volt. Otthon, a szokásos módon beraktam a szekrényembe, de mikor kb. egy hónap múlva elővettem csak valami formátlan, összeaszott valami volt. Valószínűleg sok volt a víz benne. (Úgy emlékszem, hogy főzés után a szappanokat még szárítják, hogy a felesleges víz elpárologjon belőle, szerintem ez maradt ki itt.) A Lush termékei egyáltalán nem olcsók. Ennyiért belefért volna, hogy nem a vizet adják el, illetve gondosabban kezelik a szappanokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 18.