Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lujzi, Módosítva: 2015. május 14.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

Cseriné S. Bernadett

2013. november 28.

A Bubblegum isteni ízű :D És az is mellette szól, hogy eléggé kiszárad mindig a szám és ez az ajakradír pik pak helyrehozza még a legbrutálabb szinten lévőt is...max.kétszer kell használnom! A hátránya, hogy az elején még eléggé szemcsés volt, most meg valószínüleg víz érte és összeállt, használat előtt fel kell törnöm, de ezt tuti én szúrtam el valamivel!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 28.

AnnaK

2013. november 28.

Sajnos nekem ne vált be. Szárította az ajkaimat és az íze sem tetszett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 28.

Sajnos nekem ne vált be. Szárította az ajkaimat és az íze sem tetszett.

e.m.e.s.e

2013. április 3.

Rúzsozás előtt radírozom le vele az ajkaimat, ezáltal kevésbé ül meg a rúzs a ráncokban. Az íze kellemes, a radírozó hatása jó, de valóban pótolható termék egy kis cukorral és mézzel. Utazáshoz ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

babyface

2013. január 27.

egyszer érdemes volt megvenni de szerintem is elég felesleges termék... :) én vagy fogkefével vagy langyos-nedves törölközővel szoktam leradírozni az ajkaimat. persze ezek korántsem olyan izgalmasak mint ez a termék. :) nekem már több éve megvan, alig fogy néha odanyúlok és végigradírozom a számat, de elég nehézkes, a fele úgyis a mosdókagylóban landol.. csak akkor vegyétek meg lányok, ha már tényleg nem tudjátok mire költeni a felesleges pénzeteket! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

lujzi

2013. január 26.

nagyon jó vétel volt, tökéletesen radíroz és hidratál, az összetevők meg teljesen rendben vannak. ráadásul sokáig elég (lenne, ha a férjem nem nyalogatná el a dobozból :-)

---

update: másfél évig használtam egy tégelyt, heti 2-3 alkalom mellett. sokak szerint hülyeség kiadni 2500 forintot olyasmire, amit otthon is ki tudsz magadnak keverni. ha alkalmakra leosztom, nagyjából 15-20 forint egy alkalom. nekem ennyit megér, hogy ne kelljen kutyulgassak, csak le kelljen vegyem a polcról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 26.

---

guccigirl

2012. december 13.

Vegyesek az érzéseim ezzel a termékkel kapcsolatban. Igaz, hogy szép egyenletessé teszi az ajkakat, nem csak érzetre, de látványra is sima lesz tőle a szám. Nehéz viszont megállni, hogy utána ne nyalogassa az ember a száját, egyrészt mert iszonyú édes, másrészt mert ragad (ami engem speciel zavar). Ráadásul ha nyalogatom a szám szélét, akkor kiszárad, szóval ez egy ördögi kör... A legnagyobb negatívuma az ára, 25 g "cukorért" 2300 Ft szerintem elég húzós. Ajándékba kaptam, el fogom használni, de biztosan nem vennék magamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 13.

amyesther

2012. augusztus 22.

Rágógumi ízűm volt korábban, elég vegyesek az érzelmeim.
Először csodát tett, másodszorra is. Finomak a szemcséi, de sokáig kell dörgölni, hogy mindent leszedjen.
Mondta itt valaki, hogy ezt magadnak is meg tudod csinálni. Hát köszönöm szépen, nincs kedvem otthon malackodni. Úgysem tudnék pont akkora adagot készíteni, ami egy alkalomra elég.
A termékkel meg az volt a problémám, hogy (nálam) értelmesen csak vízzel keverve működött, viszont ha vizes ujjal nyúltam bele, pár nap múlva összeszáradt és használhatalanná vált. Esetleg az egészet kiborítottam és újravizeztem, egyhasználatot bírt, aztán szintén elpárolgott a víz és kétszer olyan kemény lett...
Az illatát imádtam, az ízét is. :D
Ha valaki tud valamit az előbbi problémára, akkor szívesen várom a javaslatokat.

Update: ismét bevásároltam a Lushban, de ez az ajakradír nem landolt a kosárban.
Elektromos fogkefével átmegyek a számon, amin cukros méz van. Sima és puha marad, jóóó sokáig. :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

Rágógumi ízűm volt korábban, elég vegyesek az érzelmeim.
Az illatát imádtam, az ízét is. :D

pityepotya

2012. április 2.

én nagyon szeretem, az illatát és az ízét is :)
hatásos, és a kis üveg ellenére sokáig elég, megéri az árát!
/régebben volt egy rágógumis is, ami ugyanilyen hatásos, csak annak az illata kevésbé tetszett/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 2.

én nagyon szeretem, az illatát és az ízét is :)
hatásos, és a kis üveg ellenére sokáig elég, megéri az árát!

kiskozmi

2012. január 21.

Csodaszernek éppen nem mondanám,tény hogy bárki kikeverheti minimális anyag és idő befektetésével,de én ennek ellenére nagyon szeretem.Szépen puhítja az ajkakat,és az illata is fincsi.Az ára kicsit borsos,viszont sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 21.

Marcsi Kincsesládikája

2012. január 16.

Imádom az illatát!! :) Remekül radíroz és hidratál. Puhák lettek az ajkaim tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 16.

Antioxidánsok: Theobroma Cacao Seed Extract
Hidratálók: Sucrose, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.