Lush

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: -.Nikii.-, az összetevőket feltöltötte: Virág-os, Módosítva: 2021. április 7.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

"Szemhéjtusaink bio jojobaolajból és fair trade bio aloe vera gélből készült bőrnyugtató bázist tartalmaznak, így könnyen felvihetők és extra gyengédek a szem körüli érzékeny bőrfelülethez. Akár kihúznál, akár árnyékolnál, ez a habkönnyű, szuperpigmentált szemhéjtus egész nap elkísér."

Vegán termék

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

profectuscat

2022. január 6.

Nagyon meglepődtem ezen a terméken.
Megköt és ott marad. Nem potyog, nem reped be, nem kenődik el, a zsírosság, könny nem oldja fel.
Jól pigmentált, nincs túl hígítva, pont jó az állaga. Vékony kúp alakú ecsettel dolgozom el.
Negatívum: nem hiszem, hogy légmentesen zár a kemény műanyag kupak + kicsit problémás turkálni a hosszú üvegben, hogy ne kenjek össze mindent a festék felvétele közben. Kupakra kitéve a festés jó ötletnek tűnt, de leöntöttem magam vele amikor visszatekertem...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 6.

Nagyon meglepődtem ezen a terméken.

-.Nikii.-

2020. december 10.

Csodaszép színe van, könnyű vele dolgozni, tartós és a lemosás is viszonylag könnyű. Rengeteg van az üvegben, úgyhogy szerintem sosem fog elfogyni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 10.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel