Lush

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fonofanni, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

Ez a krémes mandulatejes, gesztenyepürés testtisztító puhává és édes illatúvá varázsolja a bőröd.

bobekecske

2016. szeptember 5.

A tégelyes verziójú shower smoothie-kat nagyon kedveltem, annak ellenére, hogy gyorsan fogytak. Kívánsi voltam erre az új formulára, praktikusnak tűnt ez a kiszerelés. Picit jobban habzik, mint a tégelyes verzió (bár nem habzik nagyon), azonban először fordul elő velem, hogy egy Lush fürdőtermék kimondottan irrtálj a bőrömet: a ,második használat után viszkettem tőle, irritálta a bőrömet, több helyen kipirosodott, apró dudorok jelentek meg. Nem tudom, vajon a színezék vagy az intenzív illatanyag lehet-e a ludas, de sajnos így elsősorban csak kézmosásra merem már használni, ahhoz pedig nagyon drága mulatság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Nem szabványos INCI név, jelentése mandula tej. A Lush honlapja szerint ez nem más, mint mandula olaj vízzel keverve, melyet a Lush hidratáló krémekben hidratáló összetevőként használnak. Lásd mandula olaj.