Lush

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rosefan, Módosítva: 2017. április 19.

Ár:   13 000 Ft
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Bőrtípus:   Normál

Lush limitált kiadású, Twilight tusfürdővel megegyező illatú parfümje.

HelloSziaIvett

2020. november 26.

Itt jutottam hozzá Lindának köszönhetően egy kis mintához, és szerintem zseniális. Indít egy kis levendulával de szűk egy óra múlva elképesztő vaníliás puha illat lesz, méghozzá kürtőskalács illat! Nem süti nem cukor nem szirup hanem valódi isteni kürtőskalács, mint amikor télen állsz sorban a karácsonyi vásárban a bódé előtt és terjeng ez a melengető édes vaníliás illat. Szilázsa és tartóssága közepes, átlag Lush minőség, de az illat maga mennyei.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

Rosefan

2015. november 19.

Nagyon kellemes tonka-levendula illatú parfüm. A Lushnál már megszokott erős karakterrel, a tusfürdővel megegyező illatú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 19.