Lush

Ár:   4150 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   45 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csepelia, Módosítva: 2011. június 21.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz

A vazelin környezetbarát változata, melyben nincs petróleumzselé, helyette viszont van benne lágyító hatású rózsaviasz, kandelillaviasz és jojobaolaj. Minden bőrtípusra tökéletes. Ez a sokféleképp használható balzsam épp úgy alkalmas ajakbalzsamnak, mint a száraz bőr rendbehozatalára, bőrpuhításra, a szemöldökszálak formázhatóvá tételére, a sarkokon és a könyökön jelentkező érdesség felszámolására, a kéz megviselt, fájó bőrének nyugtatására vagy a napégés enyhítésére.

liliness

2017. március 13.

A szaga elég érdekes, de nagyon jól ápol. Termékmintaként kaptam, zsíros krémet kerestem, és abszolút nyerő lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

alexa483

2017. január 8.

Az egyik rendelésemhez küldték mintaként, de azonnal beleszerettem! Az illata is jó, és hideg, szeles időben egyenesen életmentő ez a kence. Eddig az egyetlen, ami tényleg "megvédte" az ajkaimat. Ahogy elfogy ez a pici tégely, már rendelem is a nagy kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

wasp

2016. szeptember 20.

tavaly kaptam belőle mintát, amit aztán szerencsésen elszórtam és nem is került elő, csak most. szóval minimum egy éves lehet, amit kipróbáltam most.
van egy olyan problémám, hogy a szám alatt időről időre kipirosodik, viszket és hámlik a bőr és semmit nem tudok vele csinálni, meg kell várni, míg elmúlik, de igazán sose tudom, hogy mitől jön elő és mitől múlik el megint. én alapból csak az ultrablandet használom már egy jó ideje arckrémnek, de mivel az igazából arctisztító, ezt a gondot nem oldja meg. tökvéletlenül, az egyik táskám kipakolása miatt került a kezembe az ultrabalm, gondoltam megpróbálom, aztán max. nem ér semmit. nagyon szépen helyrehozta két nap alatt a bőrömet, egészen vékonyan kentem rá éjszakára, a pirosság és a hámlás is mérséklődött, aztán meg is szűnt, a viszketéssel együtt. nagyon klassz, azt hiszem, télre meg fogom venni. az ára a szokásos Lush borsosság, de szerintem évekig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 20.

marmalade

2016. szeptember 3.

Érdemtelenül le van pontozva itt ez a termék. A legutóbbi rendelésem mellé kaptam belőle mintát, ahogy elnézem, legalább az eredeti kiszerelés negyedét kaptam így ajándékba. Kellemes használni, engem a kókuszolajra emlékezet, bár ez kevésbé gyorsan olvad. Nem csodaszer, de a száraz könyökömre nagyon kellemes használni. Nem biztos, hogy megvenném, de így nagyon örültem neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

morning_glory

2011. október 26.

Próbáltam a könyökömön, számon, sarkamon, de nem igazán vált be, maradt cipőápoló. Az igazi bőr csizmámmal csodát tett, de cipőápolónak kicsit drága...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 26.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Rózsavirágból előállított viasz. A CosIng besorolás szerint maszkoló (nem kívánt ízt, illatot semlegesítő) segédanyag. A Dr. Hauschka honlapja szerint viszont a rózsaviasz egy könnyű, légáteresztő réteget képez a bőrön, mely így védi a bőrt a káros külső hatások ellen.