Lush

Ár:   6590 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2019. augusztus 30.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok

"Ez a stimuláló vaszabival teli sampon beindítja a hajhagymáid és serkenti a hajszálak növekedését. A friss tormával, koffeinporral és mentolkristályokkal megbolondított recept friss, melengető érzésben részesíti a fejbőrt, míg a rózsa, a gardénia és a szicíliai citromolaj illata elkápráztatja az érzékeid. A kézzel gyűjtött tengeri só dúsítja a hajad, az izraeli Sindyanna női szövetkezettől származó fair trade olívaolaj pedig növeli a hajszálak szakítószilárdságát, ami segít megelőzni a töredezettséget."

kisko

2020. november 16.

Nagyon friss, dús érzetet hagy, nekem nagyon jól tisztít. Tényleg serkenti a hajhagymákat, nekem sok babahajam van és a vékony szálú hajam nem tudom lelapítani, ha ezzel mosok hajat. Akinek lelapulós haja van és tartást szeretne, nagyon ajanlom. Kb minden második mosáskor használom, mert szárít azért. Itt vettem jó áron, az eredeti áráért azért én inkább valami tényleg hatásos márkát vennék, de így alkalmilag szeretem, sokáig fog tartani az flakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 16.

Lanie

2020. április 24.

Pont ellenkezőleg a számomra, nekem durván csikorgósra mossa a hajamat, csak ezért adok négy csillagot rá, egyébként természetesen szépen tisztít és extra szuper friss illatot árasztok magamból minden alkalommal amikor használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

ABarbara

2019. november 26.

Ez a sampon semmi extrát nem nyújt, amikor a fejbőrön van, kicsit bizsergeti azt. Nem tisztít extra jól, annak jó lehet, aki viszonylag gyakran mos hajat és nem akar nyikorgósan tiszta érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.