Lush

Ár:   5990 Ft és 10 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eiola, az összetevőket feltöltötte: RitaL, Módosítva: 2018. június 17.

Ár:   5990 Ft és 10 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

"A szerelem levendulába burkolna és megnyugtató altatót dúdolna neked. A szerelem megédesítené az életed, leveleket küldene, káprázatos illattal permetezné be a világot. Bár útja sosem lenne könnyű, a szerelem mégis elérné célját. A mandarin ragyogó illatát árasztó szerelem mindig megtalálná a napot a felhők mögött."

Ár: 500/1000 , Eladó: Equivocada
Állapot: 5/10 ml fújós, Helyszín: Gödöllő, fizetés: Banki átutalás, posta, személyes átvétel
Lush What Would Love Do? Parfüm+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Mantra

2021. május 5.

Egyszerűen imádom!!! Kifújáskor citrusos-levendulás, aztán megérkezik a benzoégyanta illata, egy nagyon kellemes vaníliás-égetett cukros finomság...meleg, puha, körülölel. Tele vagyok friss, tavaszi virágos illattal, de nekem csak ez kell! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 5.

Rhya

2021. március 8.

A Karma volt az első parfümöm a Lushtól, amikor elkezdtem keresni az első CF parfümömet. Nagyon sok véleményt olvastam róla, kapott mindent, hideget és meleget, de úgy döntöttem, bevállalom, ennek már jópár éve. És azóta is velem van.
Időközben megismerkedtem a Lush többi parfümjével is, és valahogy egy nagy csalódás kivételével mindegyiknek meglett a helye az életemben.
A Karma: jóban-rosszban velem volt az elmúlt években, amikor az életem úgy döntött hogy mennyire buli, ha a forgatókönyv kicsit olyan lesz, mint a hullámvasút, nehogy unatkozzak. Ő az én softrock énem, Pat Benatar és Journey, pozitív energia onnantól kezdve, hogy magamra fújom reggel.
Rajtam elég narancsosan bontakozik, míg végül kellemes kicsit fűszeres illatá szelidül, hogy aztán egész nap körülöleljen.
A Devil's nightcap: a boszis énem. Kincsként őrzöm, amióta megszűnt, majd bár most újra lehet kapni, de mellbevágó áron. Egyszer összespórom rá a pénzt, hogy ne fájjon az az összeg, addig viszont ez a rajtam kezdetben elég maszkulin, fás illat később finom zsályás, púderessé szelidülve akkor jön le a polcról, amikor úgy érzem, ideje egy kis "boszizásnak".
A Smuggler's Soul: a sportos énem, ált. most ő és a What would love do a napi kísérőim, hangulattól függően. Vele bújik elő a lustaságból a futni vágyó énem, ilyenkor előfordúlnak azok a csodák is, hogy nem én fáradok ki kutyasétáltatás közben, hanem az ördögfiókáim. Sajnos már nem lehet kapni.
A What would love do: a bújós énem, rajtam valahogy nagyon kellemes púderes lesz, a levendulát pl. egyáltalán nem is érzem benne. Az otthonmaradós, kandalló előtt ülős, olvasós illat, előveszek egy könyvet, és hagyom, hogy elvarázsoljon egy másik világ.
A Goddess: a minden egyben, az alkalmi parfümöm. Ő a kis feketém, a korlátlan pozitív energia, a nem mindennapi, tökéletes sminkes, Díva-énem. Nem igazán tudtam még teljesen megfogni, hogyn működik a bőrömön, mert szinte minden alkallommal másképpen viselkedik, hol inkább a szantált érezni, hol picit a rózsát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 8.

deakrek

2020. november 3.

pont olyan az illata, mint a Lush Rainbow Fun tusolo "gyurma" nak! Ezert vettem meg es ezert imadom :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 3.

fritz.aniko

2020. szeptember 4.

Levendula, narancs, benzoé.... és felfújva a bőrömre: bumm fahéjas kürtöskalács!
Ez a legfurább reakció amit a bőröm kemikáliája valaha bemutatott.
De amúgy jó, nem fullasztó, kellemes, tartóssága és a sillage átlagos
(Amúgy lehet hogy jobb is, mert annyira nem szeretem a levendulát.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

Ez a legfurább reakció amit a bőröm kemikáliája valaha bemutatott.
De amúgy jó, nem fullasztó, kellemes, tartóssága és a sillage átlagos
(Amúgy lehet hogy jobb is, mert annyira nem szeretem a levendulát.)

Tinkatinka

2020. február 15.

Nekem most már 2. éve ez az abszolút kedvenc illatom télen-nyáron, ezért lehet kicsit elfogult is vagyok.
Nem ismétlem, amit a többiek leírtak, talán csak annyit tennék hozzá, hogy gyümölcsös illatként a levendulával számomra van benne valami frissítő érzet, ezért szeretem nyáron is.
Nem burkol be, de nem is illan el teljesen és emiatt a könnyedsége miatt nem tolakodó vagy harsány. Nálam nagyon hangulat függő, hogy milyen illatot hogy érzek magamon, és ez minden körülmények között helyt áll. Ha szomorkás vagyok felvidít, ha vidám vagyok rátesz.
Most fogy el az első 100 ml, és még mindig nem állok készen a szakításra, bár más parfümöket is használok, szeretek.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

Freesia

2019. november 22.

Kifújáskor szinte csak a citromot és a levendulát érzem, olyan jó kis illóolajos-párologtatós módon. Leszáradás után egyre inkább a Twilight testpermetre kezd hasonlítani, 1 óra elteltével pedig eljutok a kedvenc fázisomhoz. Egy olyan illathoz, amilyennek anno a Mugler Angel-t elképzeltem magamon! Végre, végre megvan az én kis adventi, karácsonyvárós angyal-pótlékom! Puha fehér pulcsiban ülök egy drága bőrkanapén, pattog a tűz a kandallóban, kezemben valami drága konyak, tányérok roskadoznak körülöttem a stollentől, bonbonoktól, gyümölcsöktől, birsalmasajttól. A karácsonyfa szépen kivilágítva, azt nézem békésen, távolba meredőn... Valahol egy füstölő is ég talán, vegyül a kandallóból kiáramló füst illatával. Jó, ez így elég Tchibo katalógus kép, meg a konyakot is utálom, de azért valami ilyesmi jelenik meg a képzeletemben. Persze, jó lesz ez a kedvenc itthoni szerelésemben is karácsonykor a kis kuckónkban a fa körül társasozva, sütit majszolva is <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 22.

twentylessone

Korcsoport: >54
2019. február 11.

Szuper illat, rajtam egyáltalán nem érezhető a mandarin, DE mikor leszárad olyan illata van, mint a Black Pearl nevű fürdőbombának. Nagyon szerettem a Black Pearl-t és úgy örülök, hogy újra érezhetem ezt a fajta édeskés levendula illatot amivel megszerettem anno a levendulát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. február 11.

Parfuwoman

2018. szeptember 27.

Kellemesen, de jó intenzíven citrusos, én inkább narancsnak éreztem, mint mandarinnak. Emögött pedig egy kicsit pink sugarra hajazó, de annál szegfűszegesebb ginger bread illata van. Karácsonyi hangulatot áraszt, aki szereti az ennyire gourmand illatot, hajrá, tényleg fincsi, de sajnos nem az én világom.(Bár ha jobban belegondolok, inkább örülök neki, így is túl hosszú a kívánságlistám... :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 27.

mona82

2018. szeptember 24.

Minden formában szeretem a levendulát, ezért vettem meg ezt az illatot. A mandarin, a levendula és a tonka is szépen érzik benne, de nekem túl édes, kicsit cukros, és sajnos nem is túl tartós rajtam. Még adok neki egy esélyt hideg időben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

maryszab

2018. szeptember 3.

Kb 2 éve kezdődött a parfümök iránti, újfajta szenvedélyem, amely továbbtekint az átlagos, drogériás parfümökön. Elmentem egy illattúrára, amelyet a Scent Poetry illatesztétája vezetett, aztán azt vettem észre, hogy már mindegyikre elmegyek, mert annyira érdekes ez a világ. A legutóbbin találkoztam ezzel az illattal, ugyanis a levendula volt a központi szereplő. Csak nem ment ki a fejemből, egy hétig szagolgattam a papírkát, amire a túrán Csenge ráfújta a parfümöt, úgyhogy úgy döntöttem nincs mese, kell nekem! Egy kis citrussal indít, aztán átvált meleg, fűszeres illatba. IMÁDOM! Rajtam tartós is. Abszolút 5*. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

További info az összetevőről a KM-blogon >>