Lush

Ár:   5990 Ft és 10 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eiola, az összetevőket feltöltötte: RitaL, Módosítva: 2018. június 17.

Ár:   5990 Ft és 10 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

"A szerelem levendulába burkolna és megnyugtató altatót dúdolna neked. A szerelem megédesítené az életed, leveleket küldene, káprázatos illattal permetezné be a világot. Bár útja sosem lenne könnyű, a szerelem mégis elérné célját. A mandarin ragyogó illatát árasztó szerelem mindig megtalálná a napot a felhők mögött."

fritz.aniko

2020. szeptember 4.

Levendula, narancs, benzoé.... és felfújva a bőrömre: bumm fahéjas kürtöskalács!
Ez a legfurább reakció amit a bőröm kemikáliája valaha bemutatott.
De amúgy jó, nem fullasztó, kellemes, tartóssága és a sillage átlagos
(Amúgy lehet hogy jobb is, mert annyira nem szeretem a levendulát.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

Ez a legfurább reakció amit a bőröm kemikáliája valaha bemutatott.
De amúgy jó, nem fullasztó, kellemes, tartóssága és a sillage átlagos
(Amúgy lehet hogy jobb is, mert annyira nem szeretem a levendulát.)

Tinkatinka

2020. február 15.

Nekem most már 2. éve ez az abszolút kedvenc illatom télen-nyáron, ezért lehet kicsit elfogult is vagyok.
Nem ismétlem, amit a többiek leírtak, talán csak annyit tennék hozzá, hogy gyümölcsös illatként a levendulával számomra van benne valami frissítő érzet, ezért szeretem nyáron is.
Nem burkol be, de nem is illan el teljesen és emiatt a könnyedsége miatt nem tolakodó vagy harsány. Nálam nagyon hangulat függő, hogy milyen illatot hogy érzek magamon, és ez minden körülmények között helyt áll. Ha szomorkás vagyok felvidít, ha vidám vagyok rátesz.
Most fogy el az első 100 ml, és még mindig nem állok készen a szakításra, bár más parfümöket is használok, szeretek.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

Freesia

2019. november 22.

Kifújáskor szinte csak a citromot és a levendulát érzem, olyan jó kis illóolajos-párologtatós módon. Leszáradás után egyre inkább a Twilight testpermetre kezd hasonlítani, 1 óra elteltével pedig eljutok a kedvenc fázisomhoz. Egy olyan illathoz, amilyennek anno a Mugler Angel-t elképzeltem magamon! Végre, végre megvan az én kis adventi, karácsonyvárós angyal-pótlékom! Puha fehér pulcsiban ülök egy drága bőrkanapén, pattog a tűz a kandallóban, kezemben valami drága konyak, tányérok roskadoznak körülöttem a stollentől, bonbonoktól, gyümölcsöktől, birsalmasajttól. A karácsonyfa szépen kivilágítva, azt nézem békésen, távolba meredőn... Valahol egy füstölő is ég talán, vegyül a kandallóból kiáramló füst illatával. Jó, ez így elég Tchibo katalógus kép, meg a konyakot is utálom, de azért valami ilyesmi jelenik meg a képzeletemben. Persze, jó lesz ez a kedvenc itthoni szerelésemben is karácsonykor a kis kuckónkban a fa körül társasozva, sütit majszolva is <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 22.

twentylessone

Korcsoport: >54
2019. február 11.

Szuper illat, rajtam egyáltalán nem érezhető a mandarin, DE mikor leszárad olyan illata van, mint a Black Pearl nevű fürdőbombának. Nagyon szerettem a Black Pearl-t és úgy örülök, hogy újra érezhetem ezt a fajta édeskés levendula illatot amivel megszerettem anno a levendulát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. február 11.

Parfuwoman

2018. szeptember 27.

Kellemesen, de jó intenzíven citrusos, én inkább narancsnak éreztem, mint mandarinnak. Emögött pedig egy kicsit pink sugarra hajazó, de annál szegfűszegesebb ginger bread illata van. Karácsonyi hangulatot áraszt, aki szereti az ennyire gourmand illatot, hajrá, tényleg fincsi, de sajnos nem az én világom.(Bár ha jobban belegondolok, inkább örülök neki, így is túl hosszú a kívánságlistám... :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 27.

mona82

2018. szeptember 24.

Minden formában szeretem a levendulát, ezért vettem meg ezt az illatot. A mandarin, a levendula és a tonka is szépen érzik benne, de nekem túl édes, kicsit cukros, és sajnos nem is túl tartós rajtam. Még adok neki egy esélyt hideg időben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

maryszab

2018. szeptember 3.

Kb 2 éve kezdődött a parfümök iránti, újfajta szenvedélyem, amely továbbtekint az átlagos, drogériás parfümökön. Elmentem egy illattúrára, amelyet a Scent Poetry illatesztétája vezetett, aztán azt vettem észre, hogy már mindegyikre elmegyek, mert annyira érdekes ez a világ. A legutóbbin találkoztam ezzel az illattal, ugyanis a levendula volt a központi szereplő. Csak nem ment ki a fejemből, egy hétig szagolgattam a papírkát, amire a túrán Csenge ráfújta a parfümöt, úgyhogy úgy döntöttem nincs mese, kell nekem! Egy kis citrussal indít, aztán átvált meleg, fűszeres illatba. IMÁDOM! Rajtam tartós is. Abszolút 5*. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

slytherclaw

2018. január 8.

Pár hete elkezdtem beszélgetni az egyik eladólánnyal a Westendben és a testpermetekre terelődött a szó. Mondtam neki, hogy mennyire szeretem a Twilightot és akkor mondta, hogy szerinte ez hasonlít rá. Rajtam levendulás-tonkás illata van (ahogy a Twilightnak is), egy kis citrusossággal megfűszerezve. Alapvetően az édes-gyümölcsös illatok kedvelője vagyok, de ez az illatkombináció nagyon tetszik. Rendkívül tartós, hasonlóan a többi Lush parfümhöz.
Inkább téli illatnak tartom, melegebb időben fullasztó lehet, de hidegebb hónapokra remek választás. Felkerült a kívánságlistámra! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

RitaL

2017. december 19.

Először citromos tisztítószer-illata van, várni kell fél órát. Utána előjön a finom, meleg igazi illata. Rajtam süti-illata volt, de alatta ott maradt egy kis "mű"-illat, ez elrontotta. El tudom képzelni, hogy van, akinek tetszeni fog, nekem sajnos nem jött be, de próbáljátok ki, annyit mindenképpen megér. Elég tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 19.

További info az összetevőről a KM-blogon >>