Lux

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   250ml, 500ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: KataViki, Módosítva: 2016. július 14.

Kiszerelés:   250ml, 500ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fürdőtermékek

A tusfürdő selymes, lágy gyöngyöket tartalmaz, melyek feloldódnak a bőrön, így gyümölcskivonat és vitaminok keverékével árasztják el a bőrt, amely ellenálhatatlanul sugárzóvá és bársonyossá válik.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Vattacukor1990

2018. december 29.

Egyetértek az előttem szólóval. Akkoriban nálam ez volt A Tusfürdő, egészen addig, amíg el nem tűnt a boltok polcairól. Többet is elhasználtam belőle és imádtam azt a megmagyarázhatatlan, de isteni finom illatát, amely tartós is volt, nem csak a zuhany alatt volt érezhető. Sok illatban lehetett kapni, de én nála megragadtam. Még két másikat próbáltam ezen kívül, de mindig visszatértem hozzá. Szomorú, hogy már régóta nem kapható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Hoogie

2017. december 31.

Imádtam ezeket a tusfürdőket, persze, amikor még lehetett kapni.Hová tűntek? Miért nincsenek már forgalomban?Nagyon jó illatuk volt....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.