Luxure

Ár:   100ml   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: nagy.nikike, Módosítva: 2016. június 21.

Ár:   100ml
Lelőhely:   eurós boltok, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 990 Ft

Ár: 1 990 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ZoeK

2019. június 26.

Először is: tudom, hogy nagyon sokan nem szeretik a Ninát. Sokan az olyan parfümöket sem szeretik, amiknek "egyszerű" "tisztaságillata", "samponillata" van. Azt vettem észre, hogy én kifejezetten azokat szeretem. :) És a Ninát... egyszerűen ez az én illatom, akkor is, ha tucat, ha ciki... Régebben is volt pár kedvenc illatom, úgy 4-5, ezek közül sajnos pár megszűnt. De visszatérek Ninához és a Nova Dothoz. Sosem veszek utánzatot, "no-name" parfümöt, mert volt, hogy a kezembe akadt egy-egy, és mind borzalmas volt... Ebbe úgy akadtam bele, hogy az általam gyakran látogatott kicsi, családi papírboltban vannak parfümök is, és mikor a munkám miatt 3 egymást követő nap is betértem oda, megszaglásztam párat, mert mindig megakadt rajtuk a szemem. Azt láttam, hogy ezek ilyen no-name parfümök, de egészen igényes üvegeik voltak... és a Nova Dot csinos üvegén akadt meg a szemem mindig. Először azt szagoltam meg, és rögtön leesett, mi a helyzet, de közben már az eladó is mondta (hogy ez Nina). És első szaglásra valóban. Megszagoltam egy másikat is, azzal jól be is fújt a csaj XD "hadd illatozzak a buszon", nagy szerencsémre később sem fájdult meg tőle a fejem, mert ahogy sokaknak, nekem is meg szokott egy-egy illattól. + hányinger is, rosszabb esetben. Isteni volt az is. Így hazaérve utánanéztem, mik is ezek, és rendeltem is, többek között ezt. A tartósságát egyelőre nem tudom megítélni, tesztelés alatt van. Az illata egy-az egyben Nina, egy valami hiányzik belőle (szerintem), az pedig a füstösség, a szúrós illat, talán a pézsma, ami sokakat zavar, de nekem a kedvencem a Ninában... az én bőrömön valahogy nagyon finom illatúnak érzem. Na ezt kicsit hiányolom a Novából... talán drága a pézsma. =D A felszín azonban tényleg Nina. És most ivós játék: ahányszor leírom, hogy Nina, mindenki iszik egy felest. XD Összefoglalva: azt gondolom, ez egy nagyon jó helyettesítője a tízszeres árú eredetijének, sőt: akiket abban a szúrósság zavar, azok ezzel elégedettebbek is lehetnek akár. Azt pedig sosem hittem volna, hogy Ilyen áron ilyen parfümöt lehet kapni. Ez számomra elképesztő. Azt hiszem, lesz még olyan Luxure termék, amit kipróbálok. =)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 26.

annajeney

2018. október 30.

Elég vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Ő a kedvenc Luxure replikám. Nagyon finom illat, könnyed, csajos, szaladgálós, télre-nyárra jó. Sajnos nem tart semeddig sem. Kár érte. Azért nem bántam meg, hogy megvettem. Nem támasztok nagyobb elvárásokat egy olyan parfüm kapcsán, ami 1500 Ft-ba kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Vicuska1

2017. december 20.

Nem ismerem az eredit,de ez nagyon gyenge...Nem is lehet szinte érezni,pedig nagyon sokat fújok belőle.Kellemes illat lenne pedig.
Valószínű wc illatosìtó lesz belőle,bár oda sem elég erős....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 20.

Valószínű wc illatosìtó lesz belőle,bár oda sem elég erős....

nandy.25

2017. szeptember 5.

Lehet a bőröm kémiája hozza ki ,de rajtam ez egy az egyben YSL Black Opium. Az elején van némi Nina beütése,, édeskés, vaníliás, karamell-süti illat.Nagyon nagyon tartós, ruhára fújva több napig is érezhető.A Luxure márkájú termékek alapból jók ,így megy az 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

cattitude

2017. július 16.

kíváncsiságból rendeltem meg ezt az utánzatot. az eredeti Ninát is szeretem, bár nem ez a kedvenc Nina Ricci illatom. meglepődtem, mennyire jó minőségű a csomagolás, és maga az illat is: tartós, jó hatósugarú, két fújás bőven elég egész napra. rajtam azonban édesebb ez, mint az eredeti, a citrust nem igazán érzem rajta, a praliné rajtam hangsúlyosabb. abszolút kellemes meglepetés volt ez a parfüm, azt hiszem, nem ez lesz az utolsó, amit megveszek a Luxure-tól, kísérletezni teljesen jó, az igazi kedvenceimet meg úgyis eredetiben veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

pomme

2017. május 10.

Hát Nina kis almájáról megvan a magam véleménye (lóf*sz habbal, kb semmilyen, nem értem, minek veszik a népek egy vagyonért), de mondom egye fene, veszek egy mintát a koppintásból, hátha átérzem, hogy az irodai sznobok miért szeretik annyira a nagy semmit. Ez a másolat sokkal erősebb illatú, mint az eredeti, az alma ott van, amiért alapból nem rajongok, de komolyan, még itt is izgibb, mint Ninánál. Amit összességében érzek, az egy kicsit virágos rágógumi-illat. Na nem Donald meg Turbo rágó, hanem egy dizájner-rágó, ha lenne ilyen :D 1800 Ft-ért fair enough, imádom az olyan illatokat, amiket valószínűleg senki sem fújna magára 16 év felett, ez is ilyen. Hálás vagyok a Luxure-nak, hogy még az ilyen bénaságokból is a jót tudja kihozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 10.

egetoerika

2017. március 28.

Persze hogy 5! Utazik ő is hozzám! Eddig még sohasem csalódtam a Luxure termékekben! Igazán komolyan ajánlom mindenkinek, bárkinek!

Az eredetit ismertem (persze! ki nem???). Gyümölcsös, friss, pici virágillat. Igazi nyári kreáció. Kortól függetlenül bárkin el tudom képzelni, mert annyira univerzális.
Tudtam, hogy a lehető legjobb utánzatot kapom! Nem kell minta ahhoz, hogy tudjam, a Luxure a legjobbat hozza ki

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 28.

Erika80

2017. január 8.

Valóban kissé füstös a nyitány. Várni kell vele, hogy enyhüljön, finomabbá váljon. Később kellemesebb lesz, de azt hiszem nem lesz kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 8.

loju

2016. szeptember 14.

Az én orromnak kicsit túl füstös a nyitány sajnos, de ez egyéni ízlés kérdése, ezért nem pontoznám le! Később átalakul egy egész kis kellemes illattá. A kezdetek miatt nem tudom, hogy szeressem-e! Árban továbbra is verhetetlen a Luxure!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 14.