Luxure

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dibiroli, Módosítva: 2019. november 24.

Lelőhely:   eurós boltok, online

Luxure Solarita EDP+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

nagyerika28

2019. november 22.

Még hogy nem gyártják? Most rendeltem😂 Szuper nőies illat, de lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Erika80

2017. január 29.

Óh, ez maga a szépség! Egy csipetnyi édesség a panna cotta miatt, egy csipetnyi lágy virág illat a rózsáknak és jázminnak köszönhetően és egy leheletnyi gyümölcsösség is rejtőzik ebben a pacsulis, pézsmás illatban. Számomra egy kifinomult, kortól függetlenül használható, 4 évszakos illat. A nőiesség és kellem "megtestesülése". Nagyon nagy fincsiség. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 29.

loju

2016. szeptember 14.

Egész jó kis könnyed illat. Elöljáróban: nem szeretem az édes illatokat! Ez viszont pont annyira virágos és édes, hogy még ne bántsa az orromat! Kicsit lehetne azért tartósabb, de az ár-érték arány így is tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

adrica

2016. július 5.

Édeskés nyitás, öblítő hatású és nekem a végére egy kissé fanyarrá változott. Olyan nyári napos vidám parfüm, de valami még sem passzolt az én személyiségemhez. Talán túl zöld illattá változott a végén, vagy csak az öblítős része nem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 5.