Lycia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online, külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Amea, Módosítva: 2021. március 11.

Kiszerelés:   20 db
Lelőhely:   online, külföld
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál

Méhviaszt tartalmaznak, amelyek gyökérből távolítják el a szőrszálakat, valamint tápláló és nyugtató tulajdonságokkal rendelkező természetes jojobaolajat.  Az átlátszó Crystal hátlap lehetővé teszi, hogy a csíkot sokkal könnyebben és pontosabban helyezze el a kívánt területen. Bőrgyógyászatilag tesztelt a maximális biztonság és tolerálhatóság érdekében. Tartósítószerektől mentes

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Amea

2021. március 15.

Évek óta újravevős darab. A klasszikus két tenyér közt felmelegítős csíkok, én mondjuk melegvíz engedés után az átmelegedett csapra simítom rá, attól pillanatok alatt megolvad és már lehet is használni. Megfelelően ragad és elég hatékony, a csíkok meg átlátszóak, szóval könnyű jól feltenni. Nem irritál, nem tépi fel a bőrt és a hozzácsomagolt olajos kendővel könnyen eltávolítható, ha marad valami ragacsosság utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 15.