M-Lady

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. szeptember 5.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szépítő eszközök

2 pengés, krémezőcsíkkal ellátott eldobható borotva

szerpentin_b

2013. december 19.

Hamar kimegy az éle. Nagyon könnyen rozsdásodik. Kitakarítani sem egyszerű. Néha még a forró víz sem tudja kioldani rendesen belőle a dolgokat...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

eperkonzerv

2013. november 21.

Az egyik legrosszabb, amit valaha használtam. Hihetetlen, hogy tompának, életlennek tűnik, de folyamatosan megvágom vele magam, pedig sosem vágtam meg még magam másik borotvával. Még jó, hogy olcsó, így könnyebb szívvel dobom a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 21.

adrienn9106

2013. június 11.

elég hamar tompul, meg kicsit durva is, de ennyi pénzt lazán megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

elég hamar tompul, meg kicsit durva is, de ennyi pénzt lazán megér.

absinth

2013. április 29.

Olcsó volt, gondoltam kipróbálom. Nem áll kézre, durva, irritálta a bőrömet-max. lábra jó. 2-3 használat után nagyon eltompult. Nekem jobban megéri beruházni egy nem eldobhatós borotvára

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 29.

agi.greendaygirl

2013. március 27.

ár- érték arányban korrekt nagyon, sokáig éles marad, a használata nem túl kényelmes, de ennyi pénzért okés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.