M-Lady

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2018. november 15.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Borotvagél aloe vera kivonattal

tátombák

2019. március 8.

Fuh, hát köszönöm, hogy ez létezik!!
Könnyen elővarázsolható a flakonból, néha meg is szalad, de ez legyen a legnagyobb probléma vele. A bőrön egyből kemény hab lesz belőle, közben pedig úgy siklik rajta a borotva, hogy sosem vágtam meg vele magam. Isteni az illata, ami tartósan megmarad, az utolsó cseppig kinyerhető a flakonból, és közben meg filléres tétel. Márkahű lettem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Fuh, hát köszönöm, hogy ez létezik!!