M. Micallef

Ár:   39 100 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Lin, Módosítva: 2017. október 18.

Ár:   39 100 Ft

Megjelenés éve: 2013

Fejjegyek: mandarin, barack

Szívjegyek: ylang-ylang, rózsa, jázmin

Alapjegyek: vanília, benzoin, fehér pézsma

Krisztocska

2021. augusztus 24.

Vakvásárlás volt egy teli üveg minimális hiánnyal. Egyelőre a csuklómon szaglászom, de már elvarázsolt. Felfújáskor egy kellemes, samponos illat, ami átmegy egy tintás, forró vasalóra emlékeztető illatba, ami végül meg is marad, egy kicsit édes szappanos felhanggal. Azonnal a Life Threads Emeraldja ugrott be, mert rajtam az ilyen, csak édesebb kissé, mint ez.
Az összetevőket nézve semmit nem ismertem fel belőlük, de az összhatás csodás. Az biztos, hogy édesebbre számítottam, de nem gond. A csomagolás és az üveg az egyik legszebb, amivel találkoztam. 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 24.