M. Micallef

Ár:   $120   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, Módosítva: 2016. március 21.

Ár:   $120
Lelőhely:   online külföldről

Kiadás éve: 2009

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma

Illatöszetevők:  narancs, rózsa, jázmin, rózsa, irisz, narancsvirág, szantálfa, pézsma, benzoin, kasmír

illatvarázs*

2016. szeptember 6.

Magamtól sosem próbáltam volna ki a neve miatt, de az élet úgy hozta, hogy letesztelhettem. Parfümös életem szegényebb lenne, ha ezt az illatot nem ismertem volna meg. Nevével ellentétben itt semmi fehér virág, sőt semmilyen virág, csak a leszáradásában a púderes irisz. Gyönyörű fűszeres, édesen szantálos, "fantásan" narancsos, balzsamos szépség. Semmihez sem hasonlítható, ritka kincs. Nagy öröm, hogy birtokolhatom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 6.