MAC

Ár:   15 400 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pink_mint, Módosítva: 2019. január 20.

Ár:   15 400 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Ecsetek

Nagy púder ecset.

topsminkotti

2019. június 25.

Szinte csak púderezéshez használható ecset, olyan nagy. A púderezést meg olcsóbban is meg lehet oldani, bár kétségtelen, hogy az ecsettartóban nagyon impozánsan mutat:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 25.

rosa.love

2014. június 28.

Barátnőm nem használta, így megörököltem tőle. Soha az életemben nem jutna eszembe ennyit kipengetni egy ecsetért, de tény, hogy remek darab. Napi szinten használom. Az árát ezzel együtt sem éri meg persze, 10 rugó ecsetért,na ne vicceljünk már.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 28.