MAC

Ár:   12 900 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2016. május 12.

Ár:   12 900 Ft
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online
Kategória:   Ecsetek

Ultra puha ecset természetes szálakkal.

Pöti

2019. december 29.

Tényleg ultra puha! Igazából már évek óta nem vettem ecseteket, mert egyrészt rengeteg van, másrészt már kialakult a valóban rendszeres használatban levő készlet.. Ezt én púderhez használom, arra nekem tökéletes.. Meg csak úgy szimplán simizni az arcom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 29.

Titanilla10

2017. október 27.

Könnyű vele dolgozni.Az arccsontomra szoktam használni barnás sötét részek és a highlightert is ezzel viszem fel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 27.

vikitaliana

2016. november 28.

Lágyabb kontúrozáshoz használom, a ,,barna" részekhez. Tökéletes a homlok kontúrozására, mert nagyon szépen, éles határvonalak hátrahagyása nélkül lehet vele dolgozni. Precízebb kontúr céljából a 168-as ecsetet ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 28.