MAC

Ár:   13 400 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2017. április 18.

Ár:   13 400 Ft
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online
Kategória:   Ecsetek

Ultra puha ecset mellyel könnyű bármilyen por-púder felvitele.

balazskrisztii

2017. október 26.

Hónapokig epekedtem érte, végül ajándékként megkaptam. Szépen lehet vele dolgozni, nem hullik a szőre és nagyon-nagyon puha. Számomra nem létfontosságú, de heti többször nyúlok érte

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Szilva86

2016. május 11.

Sokáig hezitáltam, hogy megvegyem-e, van-e rá egyáltalán szükségem, de aztán a MAC üzletben ezzel vitték fel a Soft&Gentle highlightert valamint barátnőmnek az extrán pigmentált pirosítót, és akkor ott rájöttem, hogy ez nekem azonnal kell. Nem csalódtam, amióta megvettem minden nap használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 11.

csibehusi

2016. április 20.

Nagyon szépen lehet vele dolgozni, nem hullajtja a szőrét! Csak ajanlani tudom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 20.