MAC

Ár:   10 500 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dor1, Módosítva: 2014. január 29.

Ár:   10 500 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Ecsetek

topsminkotti

2019. június 25.

Én nagyon szeretem ezt az ecsetet, elsősorban a formája miatt, nagyon szépen felfekszik az arccsontra. Kontúrozáshoz és pirosításhoz is tökéletes, ráadásul közel 10 éve használom és még mindig tökéletesen lehet vele pirosítani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 25.

Madi

2017. június 11.

Pirosítóhoz használom, nagyon szépen lehet vele dolgozni. Láttam, valaki írta, hogy deformálódik, szerintem megfelelő tisztítás és tárolás mellett nem, legalábbis nekem ugyanolyan, pedig már egy éve megvan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

vasilissa

2016. december 26.

ez egy csoda. kontúrra, pirosításra, highlighterre. a legjobb multifunkciós ecset a világon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

balazskrisztii

2016. október 3.

Évek óta használom, nem fogom lecserélni. Bronzosításra, pirosításra is ugyanolyan jó. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 3.

LaNara

2016. február 15.

Sokféle kontúr ecsetet próbáltam, az RT-től kezdve de ez jött be a leginkább, nagyon szépen lehet vele dolgozni, hozza a szokásos MAC ecsetminőséget.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

kebkeb

2015. október 11.

Álom jó ecset, öröm vele dolgozni. Én pirosításra használom, de tegnap kellett valamit por állagú highlighter felvitelére és a szélét használva azt is tökéletesen ellátta. Mondjuk mikor kifizettem, mintha a fogamat húzták volna, de ahogy hallom akár 10+ évig is bírják a MAC ecsetek, ha ez tényleg így van, akkor több mint megérte (már 3 évnél is behozta az árát). Én mostam már mélytisztítással 10+ alkalommal, nem deformálódott egy kicsit sem (hajgumit kötök körbe rá és a guminál fogva a körszárító csipeszére akasztva szárítom, talán ez akadályozza meg a problémát).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.

vonkavilmos

2015. május 14.

Első MAC ecsetem, talán 5 éve vehettem. A mai napig az egyik kedvencem, bár szegénykém egy véletlen benzines baleset után jó pár "tincset" elhullajtott, de így is szuperül működik. Hihetetlen jó minőségű, pihe-puha. Én pirosításra, néha kontúrozásra használom. Hogyha végleg elhalálozik újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 14.

scisneros

2014. szeptember 3.

Nagyon ritkán konturozok, de olyankor orom vele dolgozni. Nem hullatja a szort, kellően puha es kemeny is egyben. Valoban deformalodik, erre figyeljetek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 3.

Mimi.makeup

2014. április 23.

Mosás után deformálódik... de rendbe hozható és szépen lehet dolgozni vele:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.

Mosás után deformálódik... de rendbe hozható és szépen lehet dolgozni vele:)

orchidea8627

2014. január 31.

Számomra ez a tökéletes pirosítóecset.Gyönyörűen felveszi a por állagú pirosítókat és egyenletesen el is satírozza azokat. Puha de van tartása, nem tudnék már meglenni nélküle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.