MAC

Ár:   12 600 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: coffelove, Módosítva: 2015. november 22.

Ár:   12 600 Ft
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online
Kategória:   Ecsetek

Kecskeszőrből és szintetikus anyagból kézzel készült alapozásra, púderezésre alkalmas ecset. Rövidebb és hosszabb szőrök keveréke.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

isdc.cinema

2013. május 22.

IMÁDOM A KIS DRÁGÁMAT . professzionális smink elkészitéséhez páratlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 22.

IMÁDOM A KIS DRÁGÁMAT . professzionális smink elkészitéséhez páratlan.

Licht

2013. május 8.

Szeretem imádom de alapozásra nem használom mert úgy lyukacsos fejem lesz :-D az ütögető mozdulattal a nagy fedésű alapozom valahogy annyira bemászik a pórusomba h csúnya lesz. De elég nehéz krémes az alapozóm. Majd egy könnyebbel megpróbálkozom még egyszer. Pirosítót imádom felvinni vele, hihetetlen természetes hatása lesz. Azt mondjuk nem szeretem h néha hagy egy kis ajándék fekete szőrt az arcomon, de elnézem neki :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 8.

izerak

2013. március 14.

Nekem van 187-es (nagy) és 188(közepes) is belőle, mindkettőt használom alapozásra és pirosításra, highlightra is. Amióta megvannak a többi arcecsetemet nem is használom, szerintem ez mindent elmond. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 14.

MaryPoppins

2013. február 4.

Aki erősebb fedést szeretne (alapozás), az a 130-as ecsetet válassza inkább. A 187-es titka pedig az, hogy nagyon kevés anyagot szabad csak egyszerre felvenni vele. Ez utóbbival szép, természetes hatást lehet így elérni, különben csak maszatol.
Az ára miatt szívem szerint levonnék egy csillagot, de nem teszem, mert az amúgy kiváló minőségű, fele ennyibe kerülő Sigma márka ebben az ecsetfajtában (duo fibre) nagyon elmarad a MAC-től.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 4.

Totheszter96

2012. december 19.

Imádom a mac ecsetetit egytől egyig

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 19.

Imádom a mac ecsetetit egytől egyig

Totheszter96

2012. december 12.

24 darabos ecsetkészletet vásároltam a MAC-től nagyon szeretem mindegyiket:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 12.

24 darabos ecsetkészletet vásároltam a MAC-től nagyon szeretem mindegyiket:)

beautygeek

2012. november 26.

Nagyon szeretem. 19 MAC ecsetem van és ez a kedvenc. Alapozó, púder és még bronzer felvitelére is alkalmas. Én csak alapozóra használom és amióta megvan hozzá sem nyúltam a 190-es alapozóecsetemhez. Nagyon drága, de megéri, mert a MAC ecsetek a legjobbak szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 26.

natasa76

2012. augusztus 5.

Nagyon könnyű vele dolgozni, évek óta jól bírja a strapát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

Nagyon könnyű vele dolgozni, évek óta jól bírja a strapát.

zizitim

2012. július 13.

Nagyon jó vele alapozni, bár van sokkal olcsóbb alternatívája is. Minőségi darab, de szerintem Magyarországon nagyon túlárazott. Ha jól emlékszem 12.600 Ft volt az ára kb 2 évvel ezelőtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 13.

coffelove

2012. július 10.

Én is szeretem. Korábban csak a klasszikus lapos alapozó ecsetet használtam, de ez annál sokkal profibb. Pici ütögető mozdulatokkal, majd körkörös mozdulatokkal kell dolgozni vele. Samponnal tökéletesen kimosható, nem kell ecsetmosó folyadék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 10.