MAC

Ár:   12 600 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: coffelove, Módosítva: 2015. november 22.

Ár:   12 600 Ft
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online
Kategória:   Ecsetek

Kecskeszőrből és szintetikus anyagból kézzel készült alapozásra, púderezésre alkalmas ecset. Rövidebb és hosszabb szőrök keveréke.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

kirotage

2012. július 10.

Mióta megvettem, ezzel viszem fel az alapozót. Nagyon szeretem, szép egyenletesen lehet vele befedni a bőrt, még az orr és szem környékén is. Vigyázni kell, hogy ne nyomjuk nagyon a bőrbe, csak a fehér részével simogassuk el az alapozót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.