MAC

Ár:   10 500 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: falatka18, Módosítva: 2013. június 21.

Ár:   10 500 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Ecsetek

Folyékony alapozóhoz.

topsminkotti

2019. június 25.

Én alapozáshoz nagyon szeretem. Kb. 8 éve van meg és tökéletesen használható. Gyorsan lehet vele dolgozni, nagyon jó fedést ad az alapozónak és jól lehet vele rétegezni is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 25.

encikhe

2019. április 30.

1 éve használom, hibátlan minőség. Nem hullik, tökéletesen lehet vele dolgozni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 30.

1 éve használom, hibátlan minőség. Nem hullik, tökéletesen lehet vele dolgozni

cooleva

2017. december 30.

MAC minőség!! Kb. 2 éve használom, ugyanolyan puha most is. BB krémet és alapozót is szépen eldolgozza, egyszerűen csodás a végeredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Esztibeszti

2016. április 7.

Tökéletes, évek óta használom napi szinten, rengetegszer mosom és még mindíg nem hullik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Vanília

2016. március 28.

Nagyon szeretem ezt az ecsetet, gyönyörűen működik, megérdemli az öt csillagot, de hozzá kell tennem, hogy én kizárólag korrektor eloszlatására használom. Olyan kicsinek találom a fejét, hogy nekem túl pepecs alapozó felviteléhez. Ez biztos azért van, mert hozzászoktam az M. Jaggi alapozó ecsethez, aminek lényegesen nagyobb a feje és pillanatok alatt eloszlatja a folyékony alapozót. De ezzel együtt klassz portéka, még szem környékén is gyönyörűen, csíkmentesen és kíméletesen eldolgozza az anyagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 28.

AligatorBaby

2016. március 18.

Ez az alapozó ecset egy csoda. A felkent folyékony alapozóm és CC krémem megfelelően, be és eldolgozza az arcomon, nem csíkoz, nem foltos, és sokkal mattabb a hatás is ha ezzel kenem az alapozót. Nem hullik, tartós,,, Egyszóval maga az álom :D Aki minden nap sminkel annak ez egy alapdarab, és tényleg ha ezzel dolgozom a tartósság is baromi sokat növekszik, ahogy észrevettem, minden alapozót és CC vagy BB krémet fel tud turbózni.. Érdemes beruházni rá és megvenni az eredetit. Lehet kapni már kínai replikákat is (olyanom is van), de azok messze nem teljesítenek úgy, mint az eredeti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 18.

nyafatka

2015. december 5.

Akkor használom ha kicsit erősebb fedést szeretnék. Korrektorhoz is jó. Nagyon egyben van, nem hullik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 5.

nikolett

2015. november 9.

Valóban jobban "egyben van" a smink, ha ezzel viszem fel az alapozót, viszont sokkal, de sokkal több is fogy belőle így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

Carillon

2015. április 26.

Nagyon szépen lehet vele dolgozni.Csak a MAC ecsetek semmi más :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 26.

Nagyon szépen lehet vele dolgozni.Csak a MAC ecsetek semmi más :)

miko02

2015. március 20.

Az "alapkollekció" része! :-) Megkönnyíti az ember mindennapjait.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 20.

Az "alapkollekció" része! :-) Megkönnyíti az ember mindennapjait.