MAC

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dor1, Módosítva: 2014. január 29.

Kiszerelés:
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Ecsetek

topsminkotti

2019. június 25.

Több, mit öt éve használom. Nagyon szeretem hogy ilyen kicsi a feje. Alsó pillatőbe vastagabb vonalhoz porral, ceruza elsatírozásához, külső szemzugba, ha cicásítani szeretnék, nagyobb felületre, ha nagyon tömören szeretném felvinni az anyagot illetve, kisebb felületen színek összesatírozására.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 25.

esime

2017. június 15.

Az első ceruzaecsetem és nem bántam meg, hogy megvettem. Főleg satírozásra használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 15.

Madi

2017. június 10.

Már egy ideje megvan, mostanában kezdtem többet használni, főleg a mélyítővonalon és satírozásra. Imádom, nem is értem, eddig miért nem használtam. Nekem nem probléma a mosása, teljesen ki tudom tisztítani és tökéletesen visszaáll az eredeti formája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Dézi

2017. május 13.

Tökèletes mèretű, eszmèletlen puha, rengeteget javìtott a sminkemen! Amiòta megkaptam, azòta tudok igazán szèp füstös sminket kèszìteni az alsò szempillasornál, ezelőtt sosem volt ilyen szèp. Belső szemzugban is kiválòan működik világosìtásra! Nálam új szintekre emelte a füstösìtès fogalmát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Timcsi85

2016. május 5.

Tartós ecset, 5-6 év alatt sem deformálódott. Nem hullatta a szálait sosem, a legjobb ceruzaecset, amire a választásom eshetett. A szemceruzákat is ügyesen satírozza és a porállagú termékek sem okoznak neki gondot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 5.

kebkeb

2015. október 11.

Jó kis ceruzaecset, bár nehéz rendesen kimosni, de formatartó. Sajnos nem tudom úgy kihasználni, mint szerettem volna, de talán majd ha több füstös szemsminket csinálok. Addig négy csillag, mert nem csoda, talán később update.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.

vonkavilmos

2015. május 14.

Kedvenc ceruzaecsetem. Kellően kemény, szép vonalat lehet vele húzni. Mosás után is tartja a formáját.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 14.

Carillon

2015. április 26.

Én 10 éve szereztem be a MAC ecseteimet,anno még tutira eredetit lehetett kapni,nem is kerestem mást mert a legjobbak,mint minőségben és könnyen,gyönyörűen lehet velük dolgozni.Hogy azóta miket dobtak piacra az más dolog,de a minőségük nem kopik el az tutifix,Szóval garantáltan jó vásár hosszú távon is,ezt megerősíthetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 26.

bobekecske

2014. március 19.

Valóban nagyon jó ecset, én az alsó szempillák tövénél, a belső szemzugnál és elmosott, szemfestékporral készült "tusvonal" húzására használom (utóbbit egy másik, puhább ecsettel elsatírozva nagyon szép és finom füstös hatást lehet elérni).
Azonban ilyen típusú ecsetből most már elég sok jó minőségűt lehet találni, sokkal olcsóbb árkategóriában, így nekem már nem éri el az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.

Pandácska

2014. január 31.

Ő volt az első ceruza ecsetem. Puha, de van tartása. Minősége kiválló, a sok tisztítás mellett is hibátlanul tartja magát. Hegyesebb (kúpos) a vége, nagyon jól lehet dolgozni vele, precíz az apróbb részeknél, szempillasornál, de tökéletes a mélyítővonalhoz is. Bár találtam már hozzá hasonló ecsetet, kedvezőbb áron, de azért nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 31.