MAC

Ár:   7900 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dor1, Módosítva: 2015. november 22.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Ecsetek

Pöti

2020. december 9.

Érdekes, hogy amíg a MAC alapozó ecsetei nem lettek barátaim (130-asom van, hullik és nem szép az eredmény, bár lehet, hogy nem azokhoz a formulákhoz találták ki, amiket én használok), addig a szemrevaló ecseteket imádom. Ebből több darabom van, minden szemsminkhez használom, mert annyira jó az ecset feje a mozgó szemhéjra. Nagyon nagyon szeretem, van belőle bontatlan tartalék is, ez szerintem jól mutatja, hogy mennyire félek, hogy enélkül maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 9.

topsminkotti

2019. június 25.

Most már nagyon sok sminkecsetem van, de annak idején Mac két ecsettel kezdtem. Egy 217 szemecsettel, meg ezzel a 239-sel és mindent meg tudtam velük csinálni. Ezzel az ecsettel vittem fel az alapszínt és a 217-tel meg satíroztam. Ennek az ecsetnek a minőségét mutatja, hogy még mindig jól használható.Pont jó a mérete (nem túl kicsi, nem túl nagy) és nagyon tömör. Alapszín felviteléhez, pigmenthez és ásványi alapú szemhéjpúderhez is használom. Ezzel az ecsettel tudom azt elérni, hogy a lehető legkevesebb szemfesték potyogjon le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 25.

cooleva

2017. november 3.

Nem csalódtam. MAC ecsetek az életeim..:-D Nagyon puha, nem hullik, a mérete is tökéletes minden szemformához szerintem. Még a kicsit rosszabb minőségű festéket is tökéletesen felveszi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

szeliger

2016. április 1.

Én is a dicséretet osztók táborába tartozom. Az én alapecsetem a 217-es. Tavaly ősszel az akkori kedvenc négyes szemfestékpalettám egyik színe kicsit keményebb állagú volt, a 217 puhának bizonyult, nem jól vette fel a festékét, ki kellett találni valamit a reggeli bosszúságok kiküszöbölésére. Nagyon sok jót olvastam erről az ecsetről, így aztán be is szereztem és azóta is nagy örömmel használom. A bevetést jól bírja, nem emlékszem olyanra, hogy akár egy szál is kiesett volna belőle. Jó tömör, a keményebb textúrákat is jól felveszi, rendesen bele lehet vele túrni az ellenállóbb festékekbe is, ugyanakkor a puhábbakat sem porozza szanaszét, ezekhez elég hozzáérinteni és már az ecseten is vannak. Ezt az ecsetet nem használom minden nap, de ugyancsak hasznos darab, tisztességesen ellátja a feladatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 1.

Pinkie28

2015. június 21.

A 217-es ecsettel ketten örök társaim! :) Kiváló minőségű, abszolút megéri az árát!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 21.

vonkavilmos

2015. május 14.

Ez az ecset (is) szuper. Egyenletesen, szépen viszi fel a festéket, nem hullik, pihe-puha és a több éves használat sem harcolta le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

Carillon

2015. április 26.

Szuper,immár 10 éve nyüstülöm és ugyanolyan maradt a minősége,szépen lehet vele dolgozni,szóval megéri még így magasabb áron is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 26.

Orsi 1234

2014. június 8.

hûha, nem is gondoltam, hogy ennyire szuper:-) a szemhéjpúdereim felviteléhez használom. szépen egyenletesen viszi fel a festéket, seperc alatt kész vagyok, utána már csak a széleket kell elsatíroznom (catrice pufi ecset). sokkal puhább, mint a catrice ecset, az applikátor felejtôs azóta, hogy megvan. még a 217-est tervezem majd megvenni, meg az ecsettisztisztító folyadékot. drágának drága, de az applikátorokat hamarabb leharcoltam, és szebb is az eredmény vele, plusz könnyebb, gyorsabb, puhább:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 8.

Pandácska

2014. január 31.

Puha, tömött, lekerekített árnyékoló ecset. A festéket tökéletesen felveszi és le is adja. Nem túl nagy a feje, így a kisebb részeknél is könnyedén lehet dolgozni vele. 1 éve nyúzom, a minősége egyáltalán nem változott meg, pedig rendszeresen tisztítom. Nagy kedvencem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 31.