MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2016. április 1.

Kiszerelés:   20 ml és 50 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Buja virágos illat olyan összetevőkkel mint vad bazsarózsa, fehér bors, tubarózsa, narancsvirág, jázmin, ylang-ylang, nőszirom,bőr, fás jegyek, vetviver, tonkabab, ambers crystals.

skin

2018. szeptember 20.

Sokáig vadásztam rá mire sikerült elcsípnem azóta mióta @Bobekecske véleményét olvastam.
Rajtam is konkrétan tubarózsa a tizediken.
Na de nem bánom mert olyannyira elhatalmasodott a tubarózsa fanatizmusom,hogy legszívesebben felvásárolnám a Zara Home részlegét tubarózsailag.
Nagyon finom összetevői vannak amik közül több külön is a kedvencem. Én nem érzem egyáltalán túl édes illatnak,virágosnak annál inkább. Leszáradás után a narancsvirág erőre kap ,de mégis marad a tubarózsa nagy örömömre és végig ott duruzsolva. Hosszú hatású parfüm . Azonban egyfolytában az motoszkál a fejemben ,hogy minek a koppintása is ez ?
Mert ,hogy ismerem valahonnan az biztos . Tubarózsa fanoknak kötelező!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Rajtam is konkrétan tubarózsa a tizediken.
Mert ,hogy ismerem valahonnan az biztos . Tubarózsa fanoknak kötelező!

Scara

2018. június 26.

Először próbáltam ma délelőtt az üzletben. Nagyon kellemes illat - bár elég édes-, de olyan 25 fok alatt/körül szépen működik.
Fél óra után olyan érzésem volt, hogy én ezt a parfümöt már ismerem, de csak órákkal később jöttem rá, hogy hát ez a Petit Fracas. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

agica721

Korcsoport: >54
2017. november 16.

A MAC illatok tekinteteben eljesen egyetertek az elottem szoloval.Tartosak, finomak es nagyon kellemes a viselesuk.Ugy tudom ideny -jelleguek es a regebbi darabokat kivonjak a forgalombol.Szoval ha tetszik vmelyik , ne keslekedj!Ez az illat kifejezetten edes es nagyon gyumolcsos inditasu , majd megmarad az edesseg es jon meg hozza egy jo adag virag es egy kis tonkabab.A golyos kiszerelest probaltam , ami nem draga es total praktikus.Nagyon tetszik!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 16.

bobekecske

2016. április 21.

Nagyon kellemes, rajtam elsősorban tubarózsás illat. Igazi nyári intenzív illat. A Narcotic Venus-ra emlékeztet, de annál sokkal kevésbé erős, illetve ebben van valami púderesebb (talán a nőszirom miatt).
Ha valaki kedveli a tubarózsát, érdemes próbát tennie vele.
(Én egy régebbi Naked Honey kollekciós MAC parfümöt birtoklok: tartósak, viszonylag intenzívek, nem romlanak meg könnyen - abszolút ajánlom a márka illatait. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 21.

Ha valaki kedveli a tubarózsát, érdemes próbát tennie vele.