MAC

Ár:   16 000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2017. december 18.

Ár:   16 000 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Egy új paletta, amely egy highlighter mellett nyolc füstös szürke árnyalatú szemfestéket tartalmaz.

Szemhéjfesték árnyalatok: Me Me Me, Tattle - Tale, Ms. Personality, Big White Lie, Hell in Heels, Text Me Later, Gameplayer és Sly Girl
A szemfestékeket egy opálfényű highlighter egészíti ki Love This Bitch színben.

Mesike91

2020. augusztus 5.

Kéz alól vettem, szóval rengeteget spóroltam rajta. Nem mondom, hogy minden színt ki fogok használni, de a lilás csillogók nagyon bejönnek, különlegesek. A highlightert meg szemöldök alá használom, ha van időm, akár a "rendes" helyére is mehet. Tény, h nem a legcsillogósabb, és napvégén nincs meg. A negyedik lilás szín. rajtam egész másképp néz ki, és elég halovány is. Majd nedvesen is kipróbálom. Viszont a harmadik szín, a majdnem fehér nedvesen (szárazon is) csoda, nagyon jól lehet vele Monroe-s sminket csinálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

molivi

2020. január 11.

Highlightert leszámítva jó kis paletta, pigmentált színek, nem kopik le. A Highlighter az valami borzalom benne, túl sok mindenre nem jó sajnos. Ezt leszámítva viszont elégedett vagyok vele

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 11.

Dortya

2019. február 9.

Nagyon szeretem, a mindennapi sminkektől az alkalmi lookokig el lehet készíteni mindent, bár talán egy átlagembernek nem muszáj ezt megvásárolnia, mert nem biztos hogy szüksége van ilyesmi intenztív színekre :) Viszont ha gondolkodtok rajta én mindenképpen ajánlom bármelyik MAC Girls palettát!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 9.

felhasznaloinev

2018. április 5.

Rendkívül drága termék, de nekem nagyjából minden fillért megér. Annyira tetszik a csomagolása, a neve, a színek, a pigmentáció, a tartósság - minden ami ez a paletta. Ahogy előttem is írták, inkább esti sminkek elkészítésére használatos a paletta, de én simán kifestem magam ezzel reggel is, mert annyira IMÁDOM. A highlighter nekem nem lett a kedvencem, illetve az Ms. Personality-ért sem vagyok oda, de a többi szín rendkívül jól használható. Az előbb említett is, csak annak a színe valahogy nem az én világom. Mondjuk ennyi pénzért legyen is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Azaleeh

2018. január 4.

Nagyon jó :D már csak a design miatt is kellett, de ajándékba megkaptam végül, úgyhogy teljes az öröm!
Nagyon szép a highlightere, jók a színek, viszont inkább esti sminkhez használhatók.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.