MAC

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pöti, Módosítva: 2015. május 18.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Selmyesen lágy púder, mely egyhe színt és gyöngyházfényt ad az arcnak

3 árnyalatban kapható

Ár: 3000 Ft , Eladó: SzZs1981
Állapot: Keveset használt, megkímélt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen az Árpád hídnál, vagy +posta/foxpost

Makk Zsuzsó

2020. december 20.

Bár az elnevezés alapján nem egyértelmű, azért szögezzük le: ez egy highlighter. És ennek megfelelően is kell használni, tehát nem egész arcra, mint a ragyogásfokozó vagy fényt adó finishing púdereket.
Nekem a pearl sunshine van meg, nyáron, lebarnult bőrön jól mutat, egyébként szemhéjpúderként még többször használom, nagyon szép, barackos nude, inkább szaténos, mint metálos fénye van.
Itt csaptam le rá olcsóbban, így nem bántam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 20.

Itt csaptam le rá olcsóbban, így nem bántam meg.

ancsyka88

2016. június 28.

Pearl sunshine és pearl blossom árnyalatokban van meg. Mindkettő hasonló textúra, szépek, de egyik sem must have. Egész arcra nem lehet őket használni, annak ellenére, hogy a hivatalos mac oldalon ezt írják róluk.

A pearl sunshine egy barackos árnyalat barbi pink fénnyel. Lebarnul bőrön nagyszerűen néz ki, akár pirosító helyett is.

A pearl blossom pedig jeges fényű baba rózsaszín, ami télen is jól néz ki, de meglepően a lebarnult bőrön is. Ez pirosítóként nem állja meg a helyét, ahhoz túl világos, ezért hasonló színű pirosító fölé szoktam használni. Szemhéjpúderként is nyugodtan használható. Aki visszafogott highlighterre vágyik annak is megfelelő választás ez az árnyalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

bobekecske

2015. augusztus 5.

Nekem is Pearl Blossom árnyalatban van meg (illetve még néhány limitált kiadásban, de azok nem mind konzisztensek: van, ami mattabb, így annak megfelelően használom őket).
Csodálatos halvány hűvös rózsaszín, pirosító fölé az arccsonton használom és szinte mindig kapok valami pozitív visszajelzést, amit én ennek a kis csodának tudok be. :)
Az egyike azon kevés highlighternek, ami nem emeli ki a pórusokat, függetlenül attól, milyen ecsettel, mennyire óvatosan vagy nagyvonalúan használom. Persze egész arcfelületre, erős kézzel felvíve azért nem javasolnám.
Praktikus, hogy van benne tükör, bár ez tipikusan az a termék, amit nem vinnék magammal a táskámban. Utazáskor viszont szemfesték helyett is szoktam használni.
Szerintem ez az egyike annak a pár terméknek, amivel pillanatok alatt észrevétlenül ám mégis sokat tud javítani a megjelenésemen (korrektor és szempillaspirál a másik).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Pöti

2015. május 18.

Nekem a Pearl Blossom van meg, és nagyon nagyon szeretem. Tényleg selymes fényt ad az arcnak, nagyon enyhe, nem diszkógömb effekt.. :) Az enyém rózsaszín hideg fénnyel, nekem ezek jobbak mint a melegebb aranyfényű highlighterek. Rengeteg van benne, szokásos tükrös kompaktban.. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 18.