MAC

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: claudia.nyilas, Módosítva: 2019. április 12.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

Limitált kiadás

Krémes, cseresznyevirág csomagolású rúzs.

bernadettu

2019. szeptember 17.

Nekem a Framboise Moi van meg, a Temptáliás értékelések alapján kb látatlanban választottam de nem bántam meg, málnához hasonló színe van, a csomagolása gyönyörű, elvileg matte formula de egyáltalán nem szárít vagy nem kelt száraz érzetet az ajkakon, egész tartós, de azért egy mattra száradó folyékony rúzst nem közelít meg.
Én is sajnálom, hogy limitált kiadás volt, de szerencsére drogériás viszonylatban is lehet találni egyre jobb rúzsokat.
Az 5* jár neki, de egyelőre nem hiszem, hogy újabb MAC rúzsra beruháznék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Az 5* jár neki, de egyelőre nem hiszem, hogy újabb MAC rúzsra beruháznék.

claudia.nyilas

2019. április 9.

Hi-fructease színben van meg, egy csodálatos rózsaszín-barackos szín tavaszra! Az állaga pedig az imádnivaló matte formula. Egyszerűen a legjobb vétel így tavaszra, egy gond van vele, hogy limitált, és már el is kapkodták, pedig még egy-két szín érdekelt volna ezzel a gyönyörű csomagolással! Szerintem ez az eddigi legszebb!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.