MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2020. május 10.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2016-os májusi limitált kiadás

Árnyalatok: Madame Candy (nude cream, Cream), Black Stallion (midnight purple, Cream)

vikitaliana

(!)
2016. december 22.

Egy törzsvásárlói ajándékcsomagban kaptam a MAC-től a lila árnyalatot. Szép, könnyen felkenhető, de 2 rétegben kell alkalmazni, ha azt akarjuk, hogy egyenletes legyen. Tartós, kiváló minőség, mint a MAC általában. De soha nem vennék egy körömlakkot 3 ezer ft-ért. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.