MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2015. június 4.

Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online
Kategória:   Egyéb

A Julie Verhoeven által illusztrált vászon táska 4 féle ecsetet tartalmaz: 187SE Duo Fibre Brush, 130SE Short Duo Fibre Brush, 282SE Duo Fibre Tapered Brush, 286SE Duo Fibre Blending Brush.

Yndre

2012. augusztus 25.

Már régen szerettem volna valami jóféle ecsetet alapozáshoz és kontúrozáshoz, úgyhogy nagyon megörültem amikor megláttam ezt a készletet a MAC-nél. Még korábban soha nem használtam MAC ecsetet, úgyhogy nem tudom, hogy pontosan mint is kell elvárni ezektől. Reméltem, hogy a kisebb méret és a kedvezőbb ár nem fog a minőség rovására menni. Ha nagyon szőrösszívű vagyok azért találok néhány szembeöltő furcsaságot ami bőven 10 ezer forint felett és a márka nevéhez képest béna. Például amikor először kibontottam a szettet, láttam hogy mellékeltek egy cetlit miszerint "bocsika, de két ecsetnek összecseréltük a számozását." Szerintem ez elég amatőr baki. A másik, hogy ugyanazt a kis táskát adják a 4 db-os és az 5 db-os szetthez is. Így a 4-es készlet esetén is 5 lyukú tartókát kapunk, nem tudom miből áll volna nekik 2 félét készíteni... Személy szerint az ecsetek nekem tetszenek, bár nem használtam még túl sokat őket, de nem akartam túl sokáig húzni a kommnentelést mert limitált termékekről van szó... Az egyetlen ami nem túl szimpatikus dolog az ecseteket illetően, hogy eleinte azt tapasztalom, hogy hullanak. Remélem ez később nem így lesz és most csak a gyártás során rátapadt felesleg távozik. A férjemnek is panaszkodtam erről és ő -nagy szakértő lévén- mondta, hogy eleinte minden ecset hullik, úgyhogy nyugodjak meg. :) Neki legyen igaza... Egyébként tényleg nagyon jó kis szett, az előbbi dolgokat csak azért írtam, mert azért lehet itt egy kicsit szőrözni... Eddig inkább a két nagyobb ecsetet használtam. A nagy duo fibre brush egyszerűen tökéletes alapozó ecset, de a nagy kedvencem ebből a készletből ennek a kisebb testvére amivel egyszerűen álom a krémes pirosítót felvinni. Erre a két ecsetre plusz még a satírozó ecsetre is régen pályáztam már, úgyhogy ilyen áron, készletben nagyon megérte. Gondolkozom a pontozáson, szívem szerint 4/5-öt adnék a kis hiányosságok miatt. Húúú... legyen akkor egy gyenge 5-ös, de ha továbbra is hullani fognak az ecsetek akkor majd lepontozom. Egyébként mindenképpen ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 25.