MAC

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2020. május 10.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2016-os limitált kiadás

Árnyalatok: Good Old Dayd (white, cream), To Have Or Have Not (orange red, cream), Old Fashioned (deep burgundy red, cream)

laanyka

2016. április 14.

A fehér színűt vettem meg tegnap..szerintem egy lánynak/nőnek smink téren az egyik legnagyobb kihívás jó fehér körömlakkot találni. Ez sem tökéletes, de fényévekkel jobb, mint amiket korábban próbáltam (OPI, Chanel, Essence stb)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.