MAC

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2020. május 10.

Kiszerelés:   3,2 g
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online

2016-os limitált kiadás

Árnyalatok: Peony Pavilion (hot pink), Rich Coral (orange), Sockit Xiqu (dirty lavendar)

bbrilona

2017. szeptember 18.

A MAC Chris Chang Collection Cream sem nem bázis, sem nem festék, hanem valami szörnyűséges hibrid termék. A szemről gyorsan lekopik, de a bőrt furcsán megfogja, mint valami bőrbetegség, kipirosodás. A számon (rúzs tetején árnyalóként) még csak-csak elmegy. Rossz termék, igazán semmire sem való termék, nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 18.